• yazılmamış ama üçüncü periyodun sonunda takımının üst üste 14 sayısı kendisinden gelmiştir. yapılması kolay bir seri kesinlikle değildir.
  • bulls maçında döktürmüş kardeşimiz. vurduğu smaç da ayrı güzeldi, maçın en skoreri olarak kariyer rekorunu da kırdı. başarılarının devamını diliyoruz.
  • chicago bulls maçında, 9/6 üçlük sokarak, 24 sayıyla kariyer rekorunu kırmıştır. efsane oynamıştır. her sayı attığında kendim atmış gibi seviniyorum. çalışmaya devam, güzel günler yakında.
  • chicago maçında müthiş bir oyun sergilemiştir. biz ondaki bu potansiyeli fazlasıyla biliyorduk ama amerikalılarda yavaş yavaş görmeye başladı. bu iki maçtaki performansını 82 maçın 17-18 inde gösterebilirse eğer avrupalı yıldızlar arasında ilk söylenecek isimler arasına girer ve nba takımları furkan’ı kadrosuna katmak için can atarlar.umarım performansını yükselterek devam eder, kesinlikle daha yukarılara çıkma kapasitesine sahip bir oyuncu furkan korkmaz !!
  • sixers'ın şut problemine son maçlarda ilaç gibi geliyor. inşallah devamı gelir.
  • furk is fire :) amerikalı spikerin hahahaha eşliğinde söylediği söz:) hele soyunma odasında çanı çalma anını izlemenizi tavsiye ederim. ben simmons ise acayip şekilde seviyor ve oynatıyor furkanı. bravo kardeşim arkandayız..
  • bu akşam eli yanıyor yine, 20 sayı civarı atacak gibi duruyor.
  • iyi veya kötü oynasın bu adama ayrı bir sempatim var.
  • peja stojakovic gibi oynamak istiyor, öyle değilse de yine de onun gibi oynamalı bence.
  • yerli ve milli step curry maşallah
hesabın var mı? giriş yap