şükela:  tümü | bugün
 • izmir midyesi tadında, midye dolma yapan ve satan dükkan.

  kozyatağı şubesini denedim ve midyelerin tadından, temizliğinden gayet memnun kaldım.

  tencereden sıcak sıcak midye veriyorlar, ve güleryüzlü hizmet sunuyorlar. midyeler tanımda da belirtiğim gibi, baharata boğulmamış, izmir midyesi tadında lezzetliydi.

  paket servisleri de varmış sanırım. midyenin tanesi (gün itibari ile) 1 tl' idi.

  tavsiye olunur.
 • bugün florya'da yeni açılan subesine gittim ve midyelerine bayıldım. tertemiz, bembeyaz midyeleri ve sahibi olduğunu düşündüğüm kişinin kibar tavrını sevdim. deneyip kendini görmenizde fayda var ama şimdilik ben kefilim.
 • kozyatağı şubesi pişmanlık sebebidir. 25 midye+kola söylüyorum kolasını unutuyorlar. üstüne üstlük hemen getiriyoruz kusura bakmayın diyip getirmiyorlar. ertesi gün aradım, halen yoğunuz diyorlar.

  ama ben lezzetteki bu denli düşüşlerinden sonra bu kadar yoğun olduklarını hiç sanmıyorum. ilk açıldığında ne kadar güzeldiyse şimdilerde lezzeti o kadar kötü. çok kötü.

  ömrümde bu kadar kötü midye yemedim. bu hale nasıl geldiler yazık...
 • acik ara istanbul'un en lezzetli midye dolmasini yapan mekan. lokum gibi bembeyaz sicacik yemelere doyum olmuyor. deneyiniz efenim.
 • paket serviste aynı kalitedeler mi hiç eve sipariş vermediğim için bilemiyorum ama benim gibi sokaktan midye yemekten çekinenler için çok iyi bir alternatif olan mekandır. hem midyeleri çok baharatlı değil ve lezzetli hem de içinde taş maş çıkmadan temiz temiz geliyor. midye dolmaların yanı sıra midye çorbası ve güveçte karidesi de çok iyi yapıyorlar.
 • abi adamlar bir menü yapmış on numara o karidesler, kalamarlar ne öyle enfes! sunum çok hoşuma gitti.
  midyeler sımsıcacık geliyor önüne yemelere doyamıyorum. sırf midye yemek için acıbademe, sahrayıcedit şubesine gidiyordum.maltepe sahilde açılan şubesinde hasretini çektiğim midye bira ikilisiyle keyif yapıyorum artık.