• çok güzel paylaşım. bir beşiktaşlı olarak beğendim. hatta içim açıldı muslera'yı görünce. bi ferahlama geldi. dün akşam yaşadığım kaleci zehirlenmesi sonrası ilaç niyetine fotosuna bakabilirim. helal olsun. iyi yapıyorlar. aynen öyle abicim. adamlarda muslera var ve sende yazarken sinir krizi geçirme ihtimalimden dolayı adını bile tuşlamak istemediğim bir korkuluk. aynen öyle. tek mutluluğum aptallığın cezasız kalmamış olması. bu adamla devam eden aptal cezasını da çeker.
  • galatasaraylı olmayan taraftarların alınmasına neden olmuş paylaşım. ne yani, burada da "we have tarık çamdal, they don't!" mu diyor galatasaray?
  • yeni yeni mağduriyetlere yelken açtıran tweet.

iyi kaleci fotoğrafı paylaşmayı da beşiktaş'a saldırı sayıyoruz artık.

adamlar kendi takımlarının as kalecisinin fotoğrafını koyuyor, beyefendi "we have muslera, they don't." anlamı çıkarıyor. bunlar çok dil bilmekten oluyor hep.

geriye doğru göz attım. aynı hesapta son bir ay içinde yaklaşık yirmi tane muslera fotoğrafı gördüm. bu tolga zengin nasıl kaleciyse artık gönder gönder bitmiyor demek ki.
    gerçi saat 2:23'te "günaydın" diye yazmalarını biraz garipsemedim değil.

paylaşımın altına beşiktaşlı bir abimiz "günaydın orospu çocukları" diyerek zalad'ın fotoğrafını koymuş. sanırım sizin seviyeli paylaşımdan anladığınız bu.

gerekli mi gereksiz mi ben de karar veremedim doğrusu.

not: demirspor
  • size de günaydın

not: paylaşım bana ait değil, ama yine de silip kaçmam rahat olun.
  • paylaşımın nedeni 11 aralık 2015 saat 20:00'da gstv'de muslera ile yapılacak olan söyleşidir. konuyla ilgili 10 aralık 2015 tarihinde atılmış olan twite şuradan bakılabilir. öncelikle bunu bir kenara not edelim (adam "çayı da mı ben yapayım", "otobüsü de mi ben kullanayım" capslerini çok seviyormuş yalnız*) .

ama daha önemlisi galatasaray twitter hesabı her sabah aynı başlıkla farklı bir fotoğraf kullanarak tüm galatasaraylılara günaydın der. sadece son 1 hafta içinde futbolcuların fotoğrafları kullanılarak gönderilen günaydın mesajları da şöyledir;

5 aralık
    6 aralık
    11 aralık

daha gerilere gidilirse böyle 100'lerce günaydın twiti bulunabilir. kısaca götünüzden mağduriyet uydurmayın diyebilirim bu noktada.

tanım; hiçbir art niyet içermeyen twittir.
  • dün "bizde muslere olsa namalup şampiyon oluruz" diyen beşiktaşlı arkadaşımı getirdi aklıma.
  • alınganlık yapılan paylaşımdır, gerçi hiç bir beşiktaşlı böyle bir şey düşünmez gibi geliyor. hani paylaşım cenk olsa neyse de, benim bile günaydın mesajı paylaşırken bu adamın fotoğrafını koyasım geliyor.
  • beşiktaşlı olarak gayet güldüğüm tweet.

lan futbolcuları karşılaştırmayacaksak, sizde yok bizde var demeyeceksek niye futbol oynuyoruz niye kadrolar düzüyoruz. eğlencesini çıkartmayacağız da ne yapacağız bu futbolu?
  • gerizekalı turnusolü olan paylaşımdır. mario gomez fotoğrafı koyanlar mı dersin, "işte bu yüzden sevilmiyorsun" diyenler mi dersin; ne ararsan var paylaşım altında.

üstte de yazılmış ancak okumamış olanlar için tekrar yazalım. galatasaray'ın twitter adresi bu tip paylaşımları devamlı yapıyor; bunu dünkü tolga faciası ile ilişkilendiren ise net gerizekalıdır.
  • sedece muslera değil ki... hergün bu tür mesajların paylaşıldığı hesaptır bu. siz söyleyene kadar ben herhangi bir gönderme olduğunu farketmemiştim.
    gollerde tolga kadar sizin defansın da bir dolu hatası var. tolga'ya gelene kadar yapılan defans hatalarına bakın bence.
hesabın var mı? giriş yap