• "galatasaray vergisini ödemeyebilir, bir sürü insan ödemiyor"

galatasaray eski yöneticisi sedat doğan'ın akıl dolu açıklaması.

bir de galatasaray'ın bu ligde olmaması lazım falan demiş. gidin kardeşim, güle güle.. au revoir..
  • fransızlara verilen kapitülasyonların devam ettiğini zanneden bir takım çevrelerin ahlâksızlığı. kapattık hacı o sayfaları, türk takımları ne ödüyorsa o.
  • "galatasaray vergisini bugün ödemezse yarın öder. ama şikeci şerefsizlerin alnındaki leke asla silinmez"

ippolit kirillovic, 23.09.2014
  • "devlet bize komplo kurdu"cuların hemen devletten yana tavır almasına sebep olup, "şike yapmaktan da kötü" mesajını vermeye çalışarak, devlete vergi ödememeyi çalmakla eşdeğer tutup dünya yüzeyindeki en aşağılık suç ilan etmesini sağlayan beyanat. şikeci kafası gerçekten bambaşka bir şey.

tff'nin, aziz yıldırım'ın kuklası olan yıldırım demirören tarafından yönetildiği bir ortamda ben olsam ben de vergimi ödemem ki.

edit: imlâ
  • "pavalı köpeklev"in yeni sığınağı.
  • (bkz: bu da size koyabilir)

aciklamanin devami okunsun efendim, boyle laf cambazliklariyla olmaz bu is. vergi konusunda her kulup, her camia devletle uzlasma pesinde. bakmayin bu cikciklere alinlarinda şikeci damgasi ile dolastiklari icin baska kulupleri de suclamak, kendi les, bataklik seviyelerine cekmeye calisiyorlar. galatasarayin vergi konusunda devletle bazi sikintilar yasadigi ortada, gectigimiz aylarda 108 m meselesi vardi, hepsi su an uzlasma veya tespittedir. gecmiste butun kuluplere vergi konusunda kolayliklar gelmisti (gelmedi diyen yalan soyler) sonunda devlet hesabini yapar ve uygun miktari alir. ama bu cikciklere baksaniz 5000000000 milyar trilyar dolar vergi kacirdik. he amk he.
  • galatasaray ile bi derdim yok ama vereceğin örneğe tüküreyim be adam. zaten kabahat bizde, kabahat bir şekilde sorumluluk alıp yöneticilik yapmış bir adamdan "vergisini ödeyen milyonlarca dar gelirli varken bu durum bizim de içimize sinmiyor" minvalinde açıklama bekleyen biz saftiriklerde.
hesabın var mı? giriş yap