• içlerinden biri kaybettiği iddia sebebiyle hepsinin bedelli parasını ödüyor olabilir. adamlara koymaz nasılsa...
  • otomatik nese yaratandir. adeta bir kiz meslek lisesi önünde bekleyen erkek grubunu andirandir. hali saha macina da giderler bundan sonra.

http://www.radikal.com.tr/…edelli_sirasinda-1254515

bari ayri ayri gidin amk bu ne?
  • profesyonel futbolcuların 38 yaşına kadar tecil hakkı bulunduğu için umut bulut'un da dahil olduğu grup. hatta bu sebeple şarkıcı ali şan tepecikspor'a para verip futbolcu olmuş ve 2-3 maçta yedek kulübesinde oturmuştu.
  • yekta kurtuluş'un otlanırken etrafı kolaçan eden ceylan bakışı ve aydın yılmaz'ın bedelliden yararlanamayıp yedek kulübesinden yedek subaylığa terfi etmesiyle hüzünlendiren fotoğraf:(

edit: binaenaleyh, selçuk inan da hıyartoların cenazesine katılan davaro usulü şapkasıyla olaya farklı bir renk katmıştır.
  • hakan balta'nın savunmanın solunda görev yaptığı poz.
    yine 4 yicez amk! lanet olsun..

*
  • bu poz öncesi burak yılmaz'ın ön sıralara geçmek için kendinini yere atıp bayılma numarası yaptığı ve birkaç sıra öne geçtiği söyleniyor.
  • bu fotoğraf yüzünden galatasaraylı oyunculara sallayanlara hayatlarında başarılar diliyorum. bu fotoğrafı görüp "eyvah oyuncularımızı linç edecekler" diye düşünerek aziz yıldırım'ın çürük raporunu ortaya atanlara da allah'tan şifa diliyorum. iki düşünce yapısı da hastalıklı amk. size ne kardeşim?
  • selcuk inan'ın;

"en azından kep benzeri bir sey takak kafaya"

tarzı dikkat cekicidir.
  • -yektanın "ulan hatuna bordo bereli olarak askerlik yaptım demiştim, aha bedelli sırasında yakalandık" bakışı attığı,
    -umut bulutun "ben de asker olujam yaa" dercesine sevimli bir bakış attığı,
    -burak yılmazın ofsaytta değilmişim gibi çek pampa rahatlığında olduğu,
    -selçukun "futbol ne ya, 22 kişinin bi topun peşinden koştuğu cahil cühela oyunu azizim" dercesine entel durduğu,
    -olcan adının bedelli yaptığı için sanki baya mahcup durduğu,
    -hakan baltanın olum ben zaten komando olarak yaptım askerliği. çocukları getirdim dercesine bi özgüvenle göründüğü,

fantastik ve güzel fotoğraf. seviyorum böyle içten fotoğrafları. yalnız ordaki ay yüzlü beyaz çocuğu anlamadım. o ne ayak lan?
hesabın var mı? giriş yap