• açlık oyunları filminde kişiler hayatta kalmak adına birbirini öldürüyordu. kimileri ise birbirinden kaçıyordu. yaşamak için öldür

şimdi bu programa katılan yarışmacılar para için birbirini mi öldürecek ? canice ve acınası.
  • başlasa bile açılan davalarla ve protestolarla yarıda kalacak olan yarışmadır
  • muadillerine göre gercekci sunumla geliyor.
  • öldürmenin ve tecavüz etmenin serbest olduğu yarışma,

bu yarışmaya bu şartlarda kabul ederek katılan yarışmacıları hepsini umarım vahşi bir hayvan yer, etrafta bu katil ve tecavüzcü potansiyeli olarak dolaşmaları iyi olmaz.
    ben yarışmada varsa ayı ve pumayı tutuyorum.
  • böyle bir yarışmanın gerçek olma ihtimali yok... nasıl olacak yani bir insan bir insana tecavüz edecek, bir insan bir insanı öldürecek ve sonra yarışmayı kazanıp sokakta dolaşacak mı? olmaz öyle şey... lan yoksa???
  • (bkz: rızası var)
  • oh sonunda tv'de izlenebilecek bir şeyler geliyor nihayet. dünya'nın çivisi çıktı koyun amına gitsin.
  • öldürmenin nasıl serbest olduğunu merak ettiğim yarışma.

en son bildiğim kadarıyla birini öldürmenin cezası hapisti. rus milyarder parasıyla bu sorunu çözer mi bilmem ama bana biraz programa ilgi çekmek için yapılmış gibi geldi.
  • yakında türkiye versiyonu acun tarafından çekilecek program
  • vahşet olduğu gerçeğini kabul ediyorum, lakin bu olayları hergün yaşıyoruz yine de bu kadar normalleştirilmesi hoş değil, ama kesinlikle izlenir
hesabın var mı? giriş yap