şükela:  tümü | bugün
 • 24 yaşında chp parti meclisine giren genç hanım. marmara üniversitesi hukuk fakültesi mezunu, bursalı ve evlidir.
  sanırım bu rekor denilebilecek bir yaş.
  bir şekilde yılların kurtlarını geride bırakmıştır.
  kendisinin detaylı bir resumesine ulaşamadık o yüzden hakkıyla mı yoksa bazı abi ablalarının desteği ile mi bu kadar erken bu kadar üst düzey bir pozisyona gelişi ile ilgili detaylı bilgiye sahip değilim.
  her ne olursa olsun bu kadar deneyimsiz bir yaşta bu kadar köklü bir partinin meclisinde yer almak bana biraz tuhaf geliyor.

  edit: ukteydim doldum
 • son derece çalışkan, sorumluluk sahibi, elini taşın altına koymaktan çekinmeyen, pırıl pırıl biridir. siyasete atılmasının üzerinden henüz çok geçmese de, siyasi oyunların içerisinde henüz kirlenmemiş bir gençtir. siyasetin böyle taze kanlara ve temiz zihinlere ihtiyacı var. bu sebeple başarısını son derece olumlu karşılıyor ve kendisini tebrik ediyorum.
 • çocuk hakları hususunda yılmaz bir savaşçı edasıyla didinen ve az buçuk bu alana ilgili kişilerce halihazırda tanınmış olan genç hukukçu ve dahi çiçeği burnunda chp parti meclisi üyesi. kendisi chp bursa osmangazi ilçe gençlik kolları başkanlığı yaptığı dönemdeki çalışmaları ile bu günkü pozisyonuna gelebileceği öngörülüyormuş. umarım kendisi gençliği ve enerjisi ile chp de hep beklenen atılımın ilk adımlarından olur, değişime katkısı olur zira bu hal ve şartta pek etkin olabileceğini zannetmiyorum.
 • gamze hanımı sonuç olarak şahsen tanımıyorum. ancak kendisini tebrik eder ve görevinde başarılar dilerim. demek ki bu birey sadece üç yıllık üye değilmiş. kendini parti meclisine kabul ettirebilecek kadar bağlantılar kurmayı başarmış. dilerim bu genç kızımız ileride ülkeye faydası dokunacak başarılara imza atar.
 • chp'nin başarılı kadın siyasetçilerinden biri olarak son günlerde dikkat çeken genç türk kadını. soyadı biraz tepki çekse de, son derece hanımefendi bir siyasetçiye benziyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=dz-fwvaig2g