• (bkz: fake guru)

böyle içerikleri izlerseniz motivasyonunuz tavan yapar ama ortada bir haraketlenme yoktur. tavan yapan motivasyonu yeniden tatmin etmek için daha fazla içerik izlersiniz. bir şey yapıyormuş gibi hissedip aslında hiç bir şey yapmazsınız.
  • kemçük ağızlı, boş konuşan, iyi para kazanan adam. instagramda youtubeda buna denk gelmeden motivasyon videosu bulamazsınız.

“you know, i mean” ile başlayan cümleleri gene aynı şekilde biten, bir şey anlatacakmış gibi başlayıp hiçbir şey iletmeyen histerik tip.

“herkes bana bayılıyor ve karizmam var, alfayım.” anladık canım, harikasın ve sıfırdan zengin olduk ve hızına yetişemiyoruz.

bu adama bu kadar karşı değildim. sadece birkaç videosuna denk gelip de hepsinin aynı olduğunu görünce vasat olduğuna kanaat getirdim. tabii onunla beraber “ben alfa erkeğim” ile başlayan absürt cümlelerini de duyunca... eaaaah dedim ve beğenmemekte karar kıldım.

bunun videolarını izleyen herkese -başta ben olmak üzere- tavsiyem; bizim motivasyon problemimiz ya da özgüven eksiğimiz falan yok. fazlamız var. yapamıyorsak tembel olduğumuzdan. dinleyeceğinize çalışın. kemçük tipitip.
  • eğer şarapçı diye bir sıfat varsa, dünya üzerinde bunu en fazla hak eden adam budur. her şarapçı gibi gary de severek takip edilesi bi adam tabii.

http://www.facebook.com/gary
    https://twitter.com/garyvee
  • "every second you spend thinking about somebody else has, is taking away time to create something for yourself ."
  • sadece fuck kullanarak alkış alıyor izlenimi verse de, dediklerini sadeleştirilmiş bir şekilde okuduğunuzda aslında kisisel gelişimi bir fuck öteye taşıyor. metin hara yanında halt etmiş.
  • kafası değişik çalışan bir arkadaş, powerfuljre podcasti oldukça izlenesi tavsiye ederink.
    ahanda burada
  • girişimci, motivasyon konuşmacısı, beyaz rusya asıllı abd vatandaşı.
    kendini tanımlaması ise 'hustler'.
    medya yönetimi yapmaktadır. instagram sayfası renkli bir abimiz. sokak ağzıyla konuşur, diğer amerikalı solaryum yanıklı zenginler tarzında değildir.

yatırımları ise:
    -melek yatırımcı olarak uber'e 2010'da 1.5m $'a yakın yatırım yapmıştır (iyi kazanmış yalnız).
    -son 2 yıldaki en büyük yatırımlardan biri pillow şirketine (airbnb'nin ailelere özel versiyonu gibi bir şey).
  • melek yatırımcı, mentor, iş adamı falan filan.
    küçükken arkadaşları ny jets taraftarı diye o da o takımın taraftarı olmuş.
    sonra büyüyünce de satın almış.

ofisinde twitter uber tumblr ın hisseleri asılı çerçevede..

değişik bi tip.

takip edilıbıl.
  • legacy is greater than currency diyen bilge bir abimiz.

herkesin bir miras oluşturabilmesi, mirasına sahip çıkıp, onu yaşatabilmesi dileğiyle...
  • 44 yaşındaki belaruslu-amerikan girişimci, new york times'ın 4 kere en çok satan yazarı, konuşmacı ve internet kişiliğidir. 2019 yılı itibariyle 160 milyon dolarlık bir serveti vardır. wine library ve vaynermedia gibi şirketlerin sahibidir. ayrıca çok iyi bir mentordur. sözleriyle burada
hesabın var mı? giriş yap