• bir gaziantepli olarak sevindiğim durum. yıllar boyunca tüpçünün ortağı suruçlu bir temiz işadamının! yönetiminde içi boşaltılan, tabatalar köybaşılar ile demirören grubuna olan borçların kapatıldığı, deplasman otobüslerinde un-şeker gibi beyaz maddelerin taşıtıldığı, suruç doğumlu onlarca kamyon ve dolmuş şoförünün kongre üyesi yapıldığı, yılların üyelerinin bahanelerle her seçimden önce atıldığı bir kulübe tabiki de antep'in yerlileri sahip çıkmadı. herkes gücünü diğer kulübümüze kaydırdı. kulübün uçan kuşa borcu var, tesislerin elektrği suyu yok. son maçta zaten aç olan futbolculara gazişehir yönetimi nohut dürümü ısmarlamıştı. şükür ki antepliler olarak kurtulduk. seneye gazişehir takımının adını değiştirir yolumuza gideriz. ama antepliler olarak suruçlulara olan bakış açımız eskiden olduğu gibi hep kötü olacaktır. ne de olsa malum şahsın memleketi
  • kulübü kapatıp milyonlarca liralık borcun üzerine mi yatılacak, ben mi yanlış anlıyorum? dolandırıcılık değil mi bu? kasayı kim boşalttıysa bulunsun borçları da o ödesin.

ben krediyi çekip çekip sonra kendimi kapatamıyorum amk tüzel kişilik olmak ne güzel şey.
  • ibrahim kızıl denen futbol katiline, 2016 yılında 250 milyar € ticaret fazlası veren almanya'yı emanet edin; 5 yıl sonra almanya iflas bayrağı çeker. bayern münih'in başına getirin bu adamı allianz arena'yı bile satacak kadar borçlandırır.

hem gaziantep'in hem de gaziantepspor'un en büyük şansı celal doğan idi. celal doğan varken gaziantep marka şehirdi, moderndi, güvenliydi, gaziantepspor ise uefa'da roma'yı antep'te yenecek kadar güçlü bir takımdı.

şimdi antep, mülteci çöplüğü takımı ise bitmiş durumda. emeği geçen herkese antep kalesi girsin.
  • olacağı önceden belliydi. şehrin büyüklerinin* gaziantepsporu bıraktığı, gaziantep büyükşehir belediyesporu gazişehir gaziantep futbol klübü yaptıkları zaman anlaşılmıştı.
  • ilginç bir haber gerçekten. insan üzülüyor. gaziantepspor başlığındaki ilk girdiye bakın bir de 17 senede geldiği hale. yazık.
  • bülent uygun’a emanet edilen takımların sonunu gösterir.
  • çok değil 17 sene önce şampiyonluk mücadelesi vermiş, 15 sene öncesine kadar trabzonspor'dan sonra ligin en güçlü anadolu takımı olmuş, 4 büyük takıma çuval dolusu paraya bir çok oyuncu satmış, 5 yıl öncesine kadar da ligin en zor deplasmanlarından birine sahip olmuş bir şehir takımının kapanmasıdır. amaç tabi ki belli, banka borçları ve faizleri yüzünden adım atamayan bu kulübün yerine şehir kaynaklarını şehrin diğer takımına aktararak nefes almak. şimdilerde gelen paraları har vurup harman savuran bir çok anadolu takımımıza da ibret olur umarım..
  • beşiktaş'ın başında yıldırım demirören'in olmaması yüzündendir. net.
  • hamsilerin başlık altında fener diye ağladığı maç. kapanma filan yok hamsiye bam bam bam devam. daha çoook ağlatacağız sizi başlık başlık dolaşıp ağlayacaksınız. *
hesabın var mı? giriş yap