• mersin 3. sulh ceza hakimliği'nin memişoğlu tarım ürünleri tic. ltd. şti., tat bakliyat a.ş., şerafettin memiş, nasip memiş'in talebi üzerine verdiği 12.10.2017 tarih ve 2017/4122 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • entry sildirmede mahkemelerin tam mesai yaptigini gosteren baslik.
  • bağlı olan tüm entry'ler uçmuş. haberim yoktu öğrenmiş oldum. rezalet gibi rezalet bence. bu arada ismi geçen firma yıllardır bildiğimiz koç firması olan tat konserve'den farklı.

gdo'lu ürün kullanan firma: memişoğlu tarım ürünleri, tat bakliyat. başka bir açıklama göremiyorum.
  • amerika'dan gdo'lu pirinç ithal eden şark kurnazı firmaya bize neden tat bakliyat ürünlerini tüketmememiz gerektiğini hatırlattığı için teşekkürler. konu şurada ayrıntılarıyla anlatılmış. gdo'lu ürünler liman ambarında bulaşmışmış. haberi yapan ak site de haber7. insanların aklıyla dalga geçmeyi bırakın artık.
  • başka bir konu ve araştırma konusu da bu içeriği hangi gerekçe ile erişime kapatan hakim olmalı ! osmanlı kadısı bile bu adamlardan daha doğru adalet dağıtıyordu. adam gdo ile milleti düzmeye kalkıyor, birileri erişimi engelliyor. hangi gerekçe ile ?
  • haberim yoktu sayenizde oldu teşekkürler mersin 3. sulh ceza hakimliği
  • yani simdi hangi firmayi boykot ediyoruz?
  • memişoğlu tarım ürünleri tic. ltd. şti., tat bakliyat a.ş., şerafettin memiş, nasip memiş'in talebi üzerine gdo ile ilgili entryler silinmiş.
    muhim degil, biz hangi firmanın ürününü almayacağımızı anladık.
  • biz de almayız bu firmanın ürününü. zaten gdo dendiğinde öfkeden kuduruyorum. akp geldi geleli gdo ülkeyi istila etti. gdo'yu savunuyordu ilgili bakan. halbuki kur'anda şöyle de bir ayet var;

yanından ayrıldığında/işbaşına geçtiğinde yeryüzünde fesat çıkarmak, ekini ve nesli yok etmek için işe koyulur. oysaki allah, fesadı sevmez. bakara 205

kafirin bozduğu ekini bu ülkeye soktular. bir de üstüne, kafirin emriyle doğal tohumun (allah'ın yarattığı rızkı) satışını yasakladılar kanun ile.
  • (bkz: gdo/@guru)
hesabın var mı? giriş yap