şükela:  tümü | bugün
 • gdc 2008'de resmen duyurulmuş olan oyun.

  ilk trailer..
  http://www.gamersyde.com/stream_6250_en.html
 • (bkz: gears of war)
  (bkz: xbox 360)
  (bkz: marcus fenix)
 • eger pc versiyonu çıkarsa 8 çekirdekli işlemci , 16 gb ram , butun hard disk in tapusunu ve nvidia 666gt türevi ekran kartı isteyecektir . bu sağlansa bile oyun kasılacaktır ama yinede oynanacaktır gerekirse 480x320 çözünürlükte.
 • ilk oyun içi videosu;
  http://www.gametrailers.com/player/33775.html

  bu da orasında burasında kutucuk çıkmayanı:
  http://www.gamevideos.com/video/id/18698
 • oynanması aynı gears of war gibi zevkli olan aşmış oyun. gerçi ilkini pc'de oynamıştım şimdi xbox360da oynamaya çalışıyorum. kolay değil ama grafikler olsun, hiç kasılmaması olsun gzel bir platform güzel bir oyun.

  10 küsür oyun gördükten sonra gelen update: oyun x360 platformunda ilk bitirdiğim oyun olarak raftaki yerini aldı. kesinlikle mükemmel bir oyun ve cod:waw de dahil bunu geçebilen bir oyun henüz yok. grafikler, oynanabilirlik, herşey üst seviyede.
 • ozellikle grafik bakimindan goz alici bir oyun olmus. oyun biraz kolay gibi cunku ekibiniz put gibi durup butun katliami sizin yapmanizi beklemiyor, bircok catismadan mermi harcamadan cikmaniz mumkun.. ekibiniz isi sizin icin halledebiliyor.. ama olsun, oyun gene de cok zevkli, hikaye guzel ve sonuc olarak kesinlikle alinmayi hak ediyor.
 • oyunun tvlerde donen reklam videosu assagidaki gibidir.
  http://www.metacafe.com/…c/gears_of_war_2_last_day/

  videoya, devotchkanin how it endsi eslik eder. sahanedir.
 • epic tarafından geliştirilmiş dört dörtlük oyun. konu, aksiyon, görsellik tam anlamıyla tavan yapmış. ilk oyuna göre gelişme kaydetmemişler lafına kesinlikle katılmıyorum. aksiyon çeşitliliği çok artmış, farklı neler yapabiliriz diye oldukça fazla düşündükleri belli ve bunu da bitimişler. ağır silahlar, canlı - cansız binekler üzerindeki savaşlar, unutlması zor aksiyon sahneleri yaratmış. fakat beni en çok etkileyen görsel kalite oldu. hani öyle manzaralar var ki tablo gibi olmuş, durdur oyunu orda televizyonu al duvara çerçeve diye as tablo olsun.

  ayrıca oyunun ömrü inanılmaz uzun. bir kere bitiriyorsunuz, ardından arkadaşınızla co-op bir daha bitiriyorsunuz. ardında horde moduna başlıyorsunuz ki burada amaç dalga dalga üzerinize gelen düşmanları 5 arkadaşlarınızla birlikte durdurmak. inanılmaz zevkli olmuş. strateji ve takım ruhunun mükemmel bir birleşimi. oyun bunla da bitmiyor. bir de başka takımlara karşı yaptığınız multi bölümler var.

  kısacası dört dörtlük bir oyun. geniş bir incelemesi için aşağıdaki adrese bakabilirsiniz.

  http://www.konsolmaster.com/…hstring=&searchstring=
 • level dergisindeki habere göre aralık 2009'da pc'ye çıkması beklenen oyun.

  nerdeyse bir yıl sonra edit: çıkmadı, bu arada geow 3 açıklandı. bi güzellik yapıp çıkarsalar bari bu kış geow 2'yi pc'ye.

  ikinci editten nerdeyse 5 ay sonra edit: gittim xbox aldım anasını satiim, bekle bekle nereye kadar, 3. yü de rahat rahat oynarım artık.