• hikaye modunun ilk 1 saati ve son 1 saati eğlenceli... başka da bir numarası yok.
  • ilk 20 dakikası yayınlandı. e-day öncesi gerçekleşen aspho fields savaşından dominic santiago önderliğinde bir kuple, sonrasında ise e-day'de minh young kim önderliğinde, house of sovereigns önünde yine bir kuple oynayarak başlıyoruz ve hep beraber oyunun fiyatına sövüyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=m2sa6w9eykg
  • gears of war 3'ün en baba haritalarından checkout ve drydock map dlc'si çıkmış oyundur. her iki haritada onlarca saat oynadım ikisi de güzel ama checkout bambaşka bir harita.

https://www.youtube.com/watch?v=rju9hjq_pti
  • gamepass’den indirdim. xbox one x, 4k 8000 serisi samsung tv ve logitech z5500 ile şölen yapacagim kendime. hanim da pazartesi memleketine gidiyor. dibine vuracagim eglencenin.

edit: ilk 3 geow ve judment ust uste konulsa buna degismem. o derece harika oyun yapmislar. henuz act 2 deyim ama haykirarak oynuyorum evde.

edit2: play stationculara yazik lan, dunyayi god of war’dan ibaret sanıyorlar. şu oyun last of us’dan bile daha keyifli.
  • (bkz: fps boost) almış oyundur.
  • 2-5 çevrimiçi eşli oyuncu demesine rağmen campaign modu maksimum 2 kişi destekleyen oyun. arkadaşlarınızla oynayacaksanız buna dikkat ederek indirin yoksa boşuna 130 gb indirmiş olursunuz. sadece horde modu 5'e kadar çıkıyor ama bunu belirtmemişler.
  • an itibariyle konsoluma indirmeye başladığım oyundur.

108 gb gibi küçük bir yer kaplayacak!! umarım bu boyut içinde 4k eklentisi filan vardır.

xbox da oynayan arkadaşlar eklerse memnun olurum. gamertag subutaytr
  • codex crackledi yüklenin. yalnız "o boyut ne öyle ya" demeye hazır olun. söylemeyeyim sürpriz olsun.
  • oyunda ana karakter marcus fenix in oğlu jd fenix olacaktır. oyun son oyunun 25 yıl sonrasında geçecek, gezegeni windflare ler kaplamış olarak bulacakmış xbox one oyuncuları. biz pc ciler ise 1. oyundan öteye geçemedik daha. neyse yakın zaman zarfında exclusive oyunlar - xbox 1 - windows 10 arasında bir şeyler olacak gibi. bu gidişle windows 10 a geçişi hızlandırmak istiyor microsoft.
  • pc versiyonu geliyormus. 2 ve 3 u oynamadan nasil oynayacaksak ?
hesabın var mı? giriş yap