şükela:  tümü | bugün
128 entry daha
 • --- spoiler ---

  amrabat'tan bir çalım. drogba..harika bir gooooooooooooolllllll efsane bir gooool efsane bir gol drogba. drogba'dan efsane bir gol. drogba. bu golün güzelliğine bakın. büyük ustadan büyük gol.
  --- spoiler ---

  (bkz: 9 nisan 2013 galatasaray real madrid maçı)
  link

  --- spoiler ---
  drogba indirdi ceza sahası sneijder (x2) sneijder gooooooooool allahım gooooooool
  --- spoiler ---

  (bkz: 10 aralık 2013 galatasaray juventus maçı)
  link
 • volkan demirel'in penaltı kaçırdığı maç.
 • 17 mart 2016 ivan bebek faciası...

  estadio de municipal stadında oynanan braga-fenerbahçe maçında fenerbahçeye 3 kırmızı ve yaklaşık 400 adet sarı kart (8) gösterip maçı açıkça bir taraf lehine mainpule ederek maçın 4-1 bitmesine neden olmuş, ardından fenerbahçe’nin “bahis manipulasyonu” şikayeti ile uefa, o güne kadar elit kategoride yer alan kiralık düdüğü bir alt kategoriye düşürmüştür.

  ardından ise asıl karma ve ilahi adalet tecelli etmiş, yine kiralık düdük, berbat yönettiği bir başka maçın, hajduk split - lokomotiva zagreb maçının ardından gittiği gece kulübünde saldırıya uğramıştır. hastanelik olmuş, ağzı burnu yamultulmuştur.

  her maç öncesinde iban gönderirsen sonun daha beter olur iban bebek.
 • bugün kız arkadaşımla tiyatro oyununa yetişmek için mecidiyeköy’de koştururken aniden çakan flashback sonucu ali sami yen’e maça yetişmek koştuğum bir akşam geldi aklıma. oyun yıkılan ali sami yen’in yerine yapılan torun center’daki büyük sahnedeydi. mekana gelir gelmez ilk aklıma gelen 2001 yılında 2-0 geriden 3-2’ye çevirdiğimiz real madrid maçı oldu. eski statta çok maça gittim ama en unutulmazı oydu. okul çıkışında üniformayla anadolu yakasından koştur koştur gelip almıştım eski açık biletlerimi. devre arasında yenik takımı trübüne çağırmıştık. jardel’in attığı golde trübünler 5-10 sıra birden aşağı yıkıldı. tanıdık tanımadık herkes sarıldı birbirine. bu akşamki oyun da çevresinin engellerine rağmen hayallerinin peşinden koşan hazerfan ahmet çelebi’nin hikayesini anlatan “uçmak” isimli oyundu. sami yen de bu hikayedeki galata kulesi.