• şu dakikalarda programda şeyma subaşı aşırı şekilde övülüyor. çok tarafsız bir program olmuş, ben tatmin oldum.
  • sömestr sayesinde gördüğüm program. *

programın tamamında mı yapıyorlar bilmiyorum ama uzun bir süre ekrana “günaydın hakan abi, urfadan selamlar. kahvaltıda hep sizi izliyoruz” tarzı izleyici vidyoları yansıtıldı. hakan ural da “sağolun, urfa şöyledir böyledir. dubai de şimdi sıcaktır.” gibi sığ yorumlar yapıyor, gülşüyorlar.

kimse de demiyor ki “lan böyle format mı olur, aga biz ne yapıyoruz?”
  • sürekli konuşan ve ortamı baskılayan seray sever, cengiz semercioğlu’nun programa dahil olmasıyla biraz olsun “daha az” konuşmaya başlamıştır. çok şükür.
  • cahil cahil yorumların havada uçuştuğu bir sabah programı.
  • hakan ural ile seda akgül ün keyifle dedikodu yapıp coştuğu bir programken çok iyiydi. sabah sabah acaip kafa açıyordu. sonra seda akgül gitti, tuhaf tuhaf tipler hakan ural'a eşlik etti. son olarak seray sever in mum diktiği bir sezonla hakanın "başlarım böyle aşkın ızdırabına" deyip başka kanala geçmesiyle ve en başa dönüp ilk partneri ile yeniden başlamasına sebep oldu. yani şimdi sebebi neydi ki? boşuna aksiyon yaptınız, seray severe tahammül ettim her sabah çok ayıp! ne fettan kadın, allahım sen koru yarabbim. biri hakkında kötü haber sunarken farkında olmadan gülüyor manyak.
  • esra eron ayrıldıktan sonra şu açıklamayı yapmış:

"3 ay önce katıldığım gel konuşalım programında yayın sırasında kendi fikrimi beyan etme, hür düşüncemi söyleme ve farklı görüşte olduğum konularda partnerimden aldığım saygı sınırları dışında hiçbir yayıncılık etiğine sığmayan yüksek egolu davranışların bana daha fazla zarar vermemesi açısından programdan ayrılma kararı aldım. kadınların ezilmediği, kadına psikolojik şiddetin olmadığı, kadına daha fazla nezaketin olduğu ve bu alt yapı ile yetişmiş bireylerin çoğaldığı bir türkiye diliyorum."

hakan ural'ın kendisine cevabı:

"bana iftira atıyor. allah onu ve öfkesini ıslah etsin"

kaynak

tahminime göre esra eron programda çok pasif kalıyordu. en çok konuşan da hakan ural olduğu için faturayı ona kesti. hakan ural'ın baskın olduğu doğru ama bunu hakkıyla yapıyor. hemen her konuda fikri var, ağzı çok iyi laf yapıyor, ünlülerden hemen herkesi tanıyor, halktan da kopmamış, halkın sorunlarının farkında. düzgün, herkesin anlayabileceği cümleler kuruyor, sağduyulu, iyi niyetli biri, hani her ortamda olması istenen tiplerden. egosu biraz var ama ondaki tip, şöhret bende olsa daha fazlası olurdu, ona rağmen kendisinde az bile. bir programda orta iki terk olduğunu söylemişti. eğitimine göre kendini çok geliştirmiş, helal olsun, hiç göze batmıyor. aşırı milliyetçi ve devletçi olması dışında beni rahatsız eden hiçbir yönü yok.

esra eron bu olayda haksızdır ve kaybedendir. bakalım yerine yeni birini monte edecekler mi?
  • programda seda akgul oturdu hakan'a bazanin ne oldugunu anlatiyor.. dinledi dinledi en son "kardesim gidin giysilerinizi dolaba koyun" dedi. ınsanlarin koskoca odalari her yere koyabilecekleri dolaplari olamiyor hakan bey siz zenginlik icinde yasarken bunu dusunemiyorsaniz yorum yapmayin.
  • dedikodu kavramını gömüp televizyonda dedikodu yaptığının farkında olmayan bir hakan ural ve başarısız bir evlilik deneyimi yaşayıp kadınlara evlilik ve ilişki tüyoları veren bir seda akgül barındıran program. *
  • tv8'deki sabah programı.
    an itibariyle birbirlerine söz geçiremiyor, laf geçiyorlar sanırım.
    erkek konuşmacı kadın konuşmacının kulağına verilen sesi kadın konuşmacının kaldıramadığını ima edip duruyor. kadını küçümsüyor.
    kadına "sunucusun sen, haberi ver ben yorum yapıcam" diyor. kadın da haber esnasında sezen aksu'nun "cibilliyetine.." falan diye bir şarkı vardı diyor. neden bu şarkıyı da sevdim şimdi, anladınız siz vs. diyor. resmen inceden küfür ediyor.
    adam az evvel ayağı kalktı, "ne yapıyorsun, sen orada nasıl çocuk tahtaya çıkmış gibi gazete okuyorsun" diyor elinden kağıdı aldı, kadını taklit ediyor.
    tv8 görsün bu ekibi, sevmiyorlar birbirlerini, laf sokuyorlar ama derin derin sert bir şekilde.
    bak ben yazarken hala profesyonellik dışı üstüste konuşuyorlar.
    adamın derdi, kadın önceden haberi okuyup yorumlaması, sanırım. asdasdasd nasıl bir soğuk savaş bu. seren ve cengiz kıskanılmış ben söyleyeyim.
    plaza koktu buralar. tv'de canlı davranış psikolojisi deneyi. insan psikolojisi ve egosunu daha da çıplak göremezsin. izleyici anlamıyor diye, neler dönüyor bu ekranlarda. bkz.egonlarezilolmak bkz.sevmediğininsanlaçalışmak bkz.üstünükapamayın
  • (bkz: esra eron)un bir an önce gönderilmesi gereken program. işsizlikten değil hakan ural’ın halini tavrını, muhabbetini sevdiğimiz için izliyorduk ama partner çok vasat, bön bön bakıyor, hala genç kız triplerinde, sohbet etmekten öte sadece aptalca mimikler, el kol hareketleri yaparak ve ben çok güzelim sırıtmasıyla oturan bir kadın. acunun böyle birini sunucu yapması büyük yanlış. yanına dolu dolu bir kadın bulabilirse, keyifle izleriz.
hesabın var mı? giriş yap