• sözlüğün mevcut kalitesinin turnusolü. muhteşem karmasını da kendisi gibi ağzı bozuk dev-lis tayfasından aldığı şukuletalara borçludur. insanı muhaliflikten filan soğutan cinsten, kendi kendinize "ben nasıl olur da bu tiple aynı safta olabilirim ki lan? diye sordurtur, o derece.

hani haybeden yere adam sanılmasın diye şeyettim..
  • küfürbaz aktroll, engellemeyeceğim ama ciddiye almaya değmeyenlerden. şu an küfürlerine cevap vermekteyim. boş zaman öldürmek için birebir.
  • kendisi referandumda oy vermeyerek 3. bir tercihte bulunduğunu sanıyor. tabiki de oy kullanmamanın evet oylarına bir yenisini daha eklemekten farksız olduğundan habersiz.

yine de oy kullanmayacam diyip de evet basacak tayfadan olabilir. o yüzden:

(bkz: aktroll)

(bkz: engelle geç)
  • kendisi okumaktan bihaber olduğundan beni "aktroll" olarak nitelendirmiş bir tür yazar.
  • izinsiz yardım kampanyası paylaşan ve kendisini uyarmak için yazdığımda bana "burası hukuk olduğunu belli etme yeri değil" diyebilen gerçekten berbat bir üsluba sahip yazar.
  • kesinlikle liseli. adam yerine koyup konuşmaya değmeyecek biri. vakit kaybı, şey israfı..
  • özelden sövüp, çıldırıp engellemiştir. ona dm’den yazdığım şeyde de en ufak hakaret yoktu. burda bahsedildiği gibi adam falan da değildir. aşırı öfkeli bir ergendir. hani sövüceksen engelleme de biz de cevap verelim di mi?

var ya şu ay lav yu’da kırmızı gözlüklü çocuk. laf atıp kaçardı. onun gibi biri.
  • #76031375 no'lu entry'imle ilgili olarak, 15.04.2018 12:02 tarih ve saatinde:

"bunu yazan akpli ya ahajajajaja. ulan bi git aynaya bak amın evladı. topaç oldunuz. "

yazan yazar(!)...şimdi bunu uçursalar gidip en yakın köşede "ama ifade özgüylüğü" diye ağlar. önce yazdığın sözlüğün formatını öğren sığır, ondan sonra boş düşünce ve hakaretlerini kusabilirsin.

not: yukarıdaki ifadelerim yazarın suçunu affettiğim ve/veya önemsemediğim anlamına gelmiyor, dava hakkımı saklı tutuyorum. (ek.1: bugüne kadar) sözlükte kimseyi şikayet etmedim, etmeyi de düşünmüyorum.
  • (bkz: dava)
    (bkz: rrr)
  • (bkz: allah versin)
hesabın var mı? giriş yap