şükela:  tümü | bugün
 • genç fenerbahçeliler tribün lideri yücel aslan'ın a spor'a verdiği videolu açıklamadır. tribünde siyaset görmek istemediğini belirtiyor ve ayrıca şike konusu üzerinden ekrem imamoğlu'na fetö imâsında bulunuyor sanki. fenerbahçe tribünlerinin bu duruşta olması bir nebze şaşırttı ne yalan olsun.

  altta gelen bazı girdilere istinaden edit:
  (bkz: reddedilmemiş şike görüşmelerini unutturmak)
  (bkz: ali koç'un ekrem imamoğlu'na derbiye gelme demesi)
 • ak genç fenerbahçeliler olarak grup isimlerini de değiştirsinler, tam olur.
 • şaşırtmayandır. zaten aziz yıldırım dönemiyle birlikte akpleşti o tribünler. işinize geldiginde cumhuriyet, atatürk, son kale. devran akp'den yana olunca tarafsız tribünlermiş. o beğenmediniz galatasaray da beşiktaş da atasının emanetine sahip çıkmasını bilir. ali ismail korkmaz diyenlerden nerelere gelmişler. yazık.

  editözelden küfür etmenize gerek yok arkadaşlar. olan durumu söyledik. hatta demişim ki ali ismail korkmaz fenerbahçe yıkılmaz diyen de bunlardı. keşke geçenki derbide de ülkede bunca rezalet olay varken sesinizi çıkarıp biraz bağırsaydınız. trüblerin o ruhunu görebilseydik. gerçi siz o zaman da "derbide kim s*kler ülkeyi, imamoğlunu, akpyi" modundaydınız. ben de bunu diyorum işte tam olarak.

  ayrıca, galatasaray rerörre diye atıp tutuyorsunuz da, galatasaray'ın iki üç tane oyuncusu fetö ile bağdaştırılıyor olabilir(o dönemde türk oyuncuların ve avrupa'da bulunan oyuncuların çoğu zaten fetö ile içli dışlıydı çünkü türk dış siyasetinde 25-30 yıldır fetö etkili) ancak, bu mantığa göre en çok fetöcü çıkaran kulüp fenerbahçe olmadı mı? fenerbahçe kulüp üyeleri, beşiktaş ve galatasaray'dan fazla fetöcü bulundurdu ve cezalandırıldı. fenerbahçe üyesi olup hakim-savcı görevindeki fetöcülerden bahsetmedim bile. o yüzden o toplara girmeye gerek yok.

  ayrıca, galatasaray metin oktay' ın takımıdır. deniz gezmiş asılmasın, idam edilmesin diye oy toplamıştır bu takımın en büyük efsanesi. tevfik fikret , namık kemal gibi adamlar galatasaray'ı kurmuştur. bunları tanımıyorsanız utanın biraz, fetö'yü tanıyın anca. galatasaray'ın kendi ruhu ve felsefesi vardır. üç beş şarlatanla bağdaştırılamaz.

  aratırsanız da galatasaray taraftarının gerektiği zaman akp'ye de, erdoğan'a da gösterdiği tepkileri bulursunuz. avrupa maçıymış, stad açılışıymış, derbiymiş demeden. bakmayın yani siz bunların ağlaklığına. lafa gelince en büyük cumhuriyetçi bunlardır. icraate gelince rererö.

  https://www.youtube.com/watch?v=sevrqdnn-yc
  https://www.youtube.com/watch?v=uvjctyt-gua
 • kadıköy yüzde 80 ile imamoğlu'na oy veren bir yer. bu tarz amigoların nemalandığı sistemler belli, asla ve asla kadıköy'ün görüşünü yansıtamaz bunların söylediği şeyler.
 • soran olursa cumhuriyetin tek kalesi dersiniz leen. bunun birde kırmızısı var tarikat üyesi. ne varsa çarşı da var be
 • ne sandıydınız aq. mamayı kim verirse, bunlar orda.

  (bkz: pavalı köpeklev)

  tanım: fener tribününden şaşırtmayan açıklamadır.
 • akköpeklerin fenerbahçe'yi temsil ettiğini zanneden dallamaları ortaya çıkarmıştır. beyinsizler de balıklama atlamış, 3-5 hapçı fenerbahçe taraftarı adına konuşmuş gibi.
 • a haber'e röportaj verecek kadar ucuza mı sattırdın kendini dedirten, adı tribün lideri olan kişidir.

  çok da sikimdeydi.
 • banada belli bir miktar para versinler bende bulgaristan göçmenleri derneği olarak açıklama yapayım kendilerine.

  ps : gs spor.

  al oradan bir tane o.ç.nu bastır parayı çıksın tüm taraftarların yerine açıklama yapsın. olmaz öyle şey.

  ya şerefini satmış yada beyinsiz birinin açıklamasıdır. çokta dikkate almayınız.

  edit : o akşam statta olan binlerce taraftar bu mala cevabını çok güzel vermiştir. (bkz: mazbatayı ver)
 • fenerbahçe tarihi ve tribünleri pislik dolu bir spor klübüdür. açıklamalar hiç şaşırtmamıştır.