• tutuklayiniz, tutuklatiniz.
  • ekşisözlükte, sosyal medyada yeterince afişe edilmeyen, üzerine gidilmeyen çomar dinci saldırılarının üzerinin örtüldüğü, akp tarafından yönetilen bir ülkede gerçekleşmiş saldırıdır.
  • kadınlarımıza naçizane tavsiyem savunma sporu kursu almaları.

yoksa bu çomarlar coğrafyamız da bitmez.
  • bunu yapan erkek denebilen mahluka ıslak sopa ile mevcut yerlerine vurulması gereklidir.
    bunu yapan hemcinslerim kadınlara ise diyecek bir şey bulamıyorum.
  • bu durum sürekli olacak gibi. ne zaman caydırıcı cezalar gelirse o zaman belki azalır.
    bu şekilde davranma nedenleri de bence şu olabilir.
    adam kıza bakıyor, gözü bacaklarına kayıyor, içinden ahlaksız şeyler geçiriyor, sonra aklına oruç olduğu geliyor, nefsine hakim olamadığı için kendine kızıyor fakat suçu başkasına atmak için kıza saldırıyor. bu şekilde töbe haşa allah'ı da kandırdığını düşünüyor.
  • dinciler ahlaksız ve sapkın oldukları kadar da korkaktır. bu tür bir olayda bunlardan bir tanesini tanınmayacak hale gelene kadar döversen insanların haklarına ve hayatlarına karışma konusundaki bu cüretlerinden anında vazgeçeceklerdir. o yüzden merak ediyorum bir minibüs dolusu insan -ki sadece nüfus cüzdanı sahibi olmak yetmiyor görüldüğü gibi- nasıl olur da bu olaya sessiz kalır? akıl alır gibi değil.

bu bağnazlığı sessizliğinizle körüklemeye devam edin. dinlisi, dinsizi, ahlakı şortta etekte arayanı, aramayanı bir gün herkes aynı adalete ihtiyaç duyacak.
  • 70 li hatta 60 lı yıllarda bile kadınlar şort ve mini etek giyermiş. hiç de duymadık o zamanlar çomarvari saldırıların olduğunu. demek ki zavallı ülkemde bazı şeyler ileriye gideceğine tersine dönmüş işler. kafalar gitgide örümceklenmiş, beyinler yozlaşmış ve çomarlık, apaçilik çok normalleşmiş. ruh hastalıklı kişi sayısı ülkede son dönemde artmış. yeni türkiye işte bu. kafası, beyinleri çürümüş, hastalıklı insan sayısının arttığı, cahilin cühelanın el üstünde tutulduğu bir toplum düzeni yaratmak.
  • üslubum için özür diliyorum ama elleyemedikleri ya da daha da ileri gidiyorum çok özür dileyerek; cinsel ilişkide bulunamadıkları için yaptıkları saldırıdır. böyle de orospu çocuğudur işte bu tayfa. şort giyersen tecavüze uğrarsın sonra da ağlamayacaksın derler, şort giyenden tahrik olmanın değil şort giymenin ahlaksızlık olduğuna inanırlar ve nihayet şort giyene dokunma arzularını tatmin edemedikleri için şiddete başvururlar.
  • 31 ci, eşek siken, kanguruyu görse sikmek için kovalacak olan yobazlardan oluşan popülasyonun rutin olarak yaptığı yırtıcı etkinliktir.
  • o köpeği serbest bırakan polislerin amk!

edit: savcılık serbest bırakıyormuş. küfürümü polisten geri alıp savcıya iletiyorum. sağolsun bir yazar sayesinde öğrendim. ama bilmediği için nazik bir şekilde bunu söylemek yerine insana hakaret etmeyi kendinde hak görmek cahillikten daha kötü bir şey. ben azından öğrenmiş cahilliğimi almış oldum. peki senin eşşekliğin ne olacak?
hesabın var mı? giriş yap