• http://www.giyilmiscorap.com/…-denye-lycra-gri.html

3. sayfada huseyin'e de ayarini vermis ece hanim

--- spoiler ---

okan |
    29/03/2011 03:59:01

çorap geldi çok süper... apış arası muhteşem kokuyor... benim istediğim çorabı alıp,2 gün değil daha uzun süre giyip bana yollar mısınz?
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    hüseyin |
    14/03/2011 01:51:21

çok güzel ve zevkli ama herkesin alabilmesi için fiyatları indirmeniz gerekli ? 4,5 tl. çorap 25 tl.
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    ece |
    14/03/2011 01:53:01

hüseyin,sanırım gidip marketten satın almak senin için en iyisi...

--- spoiler ---

hahahahasktir
  • kullanıcı yorumları beni benden alan site.

--- spoiler ---
    harikasınız... özellikle de o şap sesi... harika ötesi...
    --- spoiler ---

ah o şap sesi yok mu?

--- spoiler ---
    ece hanım ben içindeki kırmızı tanganızıda istiyorum fiyat hiç önemli değil lütfen cvp verin
    --- spoiler ---

kadının donunu koklayarak mastürbasyon yapacak ama kibarlığı da elden bırakmıyor köftehor.

ne diyeyim, sapıklığın da bir adabı vardı yahu.
  • sozlukte "siparisimi gec gonderdiler :(" diye zirlanilmayan tek e-ticaret girisimi.
  • sık sorulanlarda şu açıklamayı içeren site:

- ürünleri ne kadar süreyle ve nasıl giyiyorsunuz , koku garantiniz var mı?
    - 2 tam gün süreyle günlük yaşantımda giyiyor ve kokusunu kaybetmemesi için kilitli poşet içinde size ulaştırıyorum.
    evet koku garantili gönderiyorum külotlu çoraplarımı iç çamaşırsız giyiyorum , satın alanların yorumlarına bir göz atın...

yalnux rests your honor.
  • --- spoiler ---

siparişim geldi... mükemmel kokuyor koklamaya doyamadım.. ayrıca gönderdiğiniz fotolarda süperdi.. çorabı kız arkadaşıma giydirdim ve ayaklarına sizin ayaklarınıza boşalıyormuş gibi boşaldım..

çoraplarınıza işlemiş ter kokusu bilakis vajinal koku çok harika bir koku ece hanım saatlerce koklayasım var...
    --- spoiler ---

lan ben başkasının bardağından su içemiyorum adam elalemin çorabını, donunu kokluyor. nasıl bir sapıklıktır bu.
  • bir çok resimde "mehmet bey'e özel" yazan site. bi mehmet bey var ve tüm siteyi kurutuyor efendim durduramıyoruz.
  • ayak ve çorap fetişistlerinin toplam nüfasa oranına bakarak söylüyorum, bu proje tutar hocam.

homofobik not: o fotolardaki ablamın aslında abla olmaması ihtimali olduğunu bildirir, saygılar sunarım.
  • şerefsizim aklıma gelen bir proje.
    hemen erkek için olanını yapıyorum
    plastik çizme, yünlü bot ile giyip iyice terlemiş çoraplarımı siz talep eden bayanlara göndereceğim.
hesabın var mı? giriş yap