şükela:  tümü | bugün
 • şanlıurfa'nın haliliye ilçesinde taşımalı eğitim yapan göbeklitepe ilkokulu öğrencilerinin her öğlen şanlıurfa gibi soğuk bir memlekette yemekhane yokluğu nedeniyle okul koridorlarında o soğuk zeminde yemek yemeye çalışma çilelerine dair haber link

  umarım bu rezalete son verme adına ilgili birilerinin dikkatini çekebiliriz
 • insanın içini burkan, öfkelendiren görüntüler.

  2634634634 derslik yaptık, 23523523523 okul inşa ettik. eğitime 2356252352 tl bütçe ayırdık. bu mu?

  30 kasım 2017 türkiye

  --- spoiler ---

  öğrencilerin yemek çilesi pes dedirtti!

  şanlıurfa’da taşımalı eğitim sisteminin uygulandığı 24 sınıfta yaklaşık bin 600 öğrencisi olan göbeklitepe ilkokulu’nda öğrenciler yemeklerini koridorda beton zemine oturarak yiyor.
  --- spoiler ---

  30 kasım 2017 dünya

  --- spoiler ---

  amerikan basını 11 yaşında yaptığı projeyle 25 bin dolar değerindeki bilim ödülünün sahibi olan colorado'lu gitanji rao'yu konuşuyor.

  geliştirdiği bir cihazla içme suyunun içindeki kurşun oranını ölçebilen rao, 'amerika'nın en genç bilim insanı'ünvanının sahibi oldu.

  11 yaşındaki kız bu cihazı geliştirirken maliyet düşürücü tedbirlerin kurşun ve diğer toksinleri içeren kusurlu içme suyuna yol açan flint, michigan'daki su krizinden esinlenildi.
  --- spoiler ---
 • resim 2014 yılına aitmis. müsteşar bey açıkladı twitterdan. yemekhane hala yokmuş ama bir boş sınıf yemek için ayarlanmıs. sözlük tayfasının bilgisine.