şükela:  tümü | bugün
 • estetikten yoksun, biraz böyle amelie tabir ettiğimiz tarzda, battal sesli, kıvırcık saçlı bi adamdır bu... ne işe yaradığını bilmediğim ve ama hatta "hayranları" bile olan bu adama bir dönem "arabeskin prensi" sıfatını yakıştırmışlardı da oturduğum yerden kalkıp kahretmiştim müzik eğlence prodüktörlerine.

  filmleri bile vardır gökhan güney'in; mahalle arası, başka her müzikten yoksun arabesk kadınları sever görünürlerdi bu adamı... 3-5 senede bir, tgrt, kanal7, flash tv gibi kanalların eğlence programlarında görünüp, yaşadığını haber verir. bıyığı gram eksilmez, değişmez, büyümez, küçülmez.

  genellikle arda uskan senaryolarında, temel gürsu yönetmenliğinde, kâh banu alkan, kâh canan perver ile bir dönem film üstüne film çekmiştir; demek ki fena şöhretmiyliş adam hoca; başka bi tribi varmış yani.
 • şu sıralar yeşilyurt çarşısında balıkçı işletmektedir. bir kuruyemişçi ve bir wafflecının nerdeyse arasına inşa ettiği balık satış noktasından çevre hane halklarına derya kuzuları satmaktadır. bol kazançlar allah rızkını arttırsın.
 • gercek ismi "mehmet yüceler" . sanırım hataylı, ama arap asıllı olduğuna eminim.
 • $oyle bir $arkisi vardi 80lerin ortasinda, gumuldur yollarinda dinleyip dinleyip bayilirdim bu buyuk sanatci ve muhte$em sese:
  sevoceksoeee insooooon candan sewwmmmeliiiiiiii
  sevoceksoeee insooooon candan sewwmmmeliiiiiiii
  candan sevmelii condon sevmeeeeliii
 • basketbolcu olup vakti zamanında efes pilsende de oynami$ bulunan basketbolcu gokhan guney $u anda dolandiricilik sucundan dolayi hapistedir.
 • cibona efes macinda beyin sarsintisi gecirip sedye olmadigi icin sahayi sandalyeyle terketmistir. efes ise maci kaybettigi icin grupta ilk dorde giremeyip elenmistir. bu olaylar olurken ben de sinirden bi kutu sagra gofret yiyerek mide fesati gecirmenin kiyisindan donmusumdur. (bkz: entrye ani serpistirmek)
 • öylesi cenabet adam ki buna aşık olan tüm saf temiz genç kızlar(efendim bir banu alkan, bir derya tuna) filmin ilerleyen dakikalarında genelev gülü olup çıkıyor..
 • basketci gokhan guney saclarini en dızgın tariyan adamdi, saclarini yana dogru tarar, kafasina yapistirir, adam gibi cikardi sahaya, oyle salos salos degil.
 • daldan dala konup gönül eğlenmez
  bir sevgili yeter başka istemez
  aşkı bilmeyenden şevkat beklenmez
  sevecekse insan candan sevmeli
  şeklinde evlere şenlik bir minübüs şarkısına sahip insan. şarkının vurucu sözlerinin arasında atttığı"ahhh" nidaları sözlerin etkisini arttırmakta insana "ahhh ahhh haklısın bea gökhan abi" dedirtmektedir.
 • bir sarkisinda, ki buna sarki mi denmeli fantaaazi muzik mi ya da turkuden apartma tini mi ben de bilemem, soyle sozler sarf ettigine tanik oldum:

  ...
  cildirtma beni boyle, guzel tavirlar takin
  yalan yanlis sozlerle cildirtma beni boyle...
  geldiler mi geldiler mi?,
  sana da mi geldiler?
  ...

  saygilar.
  (sozlukteki herkesle el ense g.te parmak bir iliskim varmis izlenimi yaratmak icin, her mesajin sonuna ilistirilen bitiris sozlerinden degildir bu "saygilar". gercekten suser'lara duydugum saygidandir. ne yaraticilik kardesim o oyle... ve hatta tebrikler. evet evet size diyorum, hepiniz ustunuze alinabilirsiniz.)