• kucuk ev aletleri uretmeye baslamis elektronik firmasi. reklamlarinda da seda sayan'a yer vermisler ve sahsi kanaatim olarak o kadar itici olmus ki alacagim varsa da almam herhalde.
  • reklamlarında seda sayan'a ''gold demek küçük demek, master demek ev aletleri demek. demek ki goldmaster demek küçük ev aletleri demek. golmaster şaşırtııııır şaşırtıııır goldmaster'' diye şarkı gibi bir şey söyletmişler. duyduğum an az kalsın halının ortasına kusuyordum. bu neyin kafası?
  • dünyanın en korkunç reklamını yapmayı başarmışlar. helal olsun.
  • son reklamı ile galiba büyük çaplı bir deneysel insan psikoloji işine girmişler. bu reklamın başka bir mantıklı açıklaması olamaz. şaşırtırrrrrr şaşırtırrrrr bence bildiğimiz anlamda bir şaşmak değil. ne olduğunu çözdüğüm an herkesi bu büyük planın bir parçası olmaktan kurtaracağım.
  • kullanacağım varsa da seda sayan'dan sonra asla kullanmayacağım markadır. o nasıl şaşırtır demektir arkadaş.
  • seda sayanli reklamindan sonra reklamin iyisini kotusunu acikca ortaya koymustur.
  • "seda sayan"lı reklamıyla birlikte türkiye pazarından çekilmiş olduğunu gösteren firma..
  • gold demek kucuk demek master demek ev aleti demek sloganiyla annemde " gold altin demek degil mi ya? "sorusu uyandiran ironik reklamli marka.
  • seda sayan'lı reklamlarını geçtim tamam olabilir en nihayetinde ama abiler kutuların üzerine bu kadının resmini basmak da nedir lan!
  • seda sayan'li reklamlarindan bu yana hicbir urununu kullanmadigim uretici.
hesabın var mı? giriş yap