• seksi.
  • kısa boylu olmasına rağmen, çook çekicii bir havası olan kız. gelip istediği kadar röportaj yapabilir benimle, herr konuda..
  • çok güzel olmayan fakat bir seksapel sahibi olduğu kesin olan muhabir.

(bkz: hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu)
  • tunceli'de halkla roportaj yaparak bir ilki gerceklestirmistir.
  • bu kadının dışı kadar içi de o kadar güzel ki bakın çok küçük bir detay anlatacağım siz de hak vereceksiniz inanıyorum ki.

https://youtu.be/fjkegs8uixm?list=wl

bu videoda çocuklara 29 ekim'i soruyor, soru sorduğu ufaklıklardan bir tanesi, gonca 29 ekim'i sorduğunda "29 ekim'i kutlarken neler yaptığını anlatıyor" ben bile içim mi pis nedir bilmiyorum "lan onu sormadı çocuğum 29 ekim'in neden kutlandığını soruyor" derken gonca sanki gerçekten de çocuğun cevap verdiği şeyi sormuş gibi davrandı olgunlukla ve hiç gözünü bile kırpmadan devam etti. sonra çocuğun yanıtı bitince gerçekte sorduğu şeyi farklı bir şekilde sordu.

ya çocuk eğitimi alanında bir öğrenimi var ya da gerçekten aşırı merhametli ve mükemmel bir insan. bu kadına aşık oldum ben lan resmen.

yaptığı röportajlara zaten söylenecek söz yok, çok güzel soruyor, cevap verenlerin verdiği cevapları bazen gözleriyle eleştiriyor anlıyorum artık. umarım daha güzel yerlerde göreceğiz kendisini.

gözleri ile ilgili yukarıda yazılan yorumlara da katılıyorum, insan değil. *
  • sempatik, güzel ama her şeyden önce güven veren duruşu ve doğallığıyla işini hakkıyla yapan muhabir.

ana akımdaki çürüme ve yozlaşma, vatandaş gazeteciliğinin önünü açtı ve gonca ukşul gibi değerleri ülkemize kazandırdı. yolu açık olsun, emeği için tebrikler ve teşekkürler.
  • son iki röportajını ankara ve istanbul’da gençler ile yapmış ya da yapamamış. soru çok net:

“ yerel seçimde kime oy vereceksiniz?”

ankara röportajını biraz izledim, tahammül edemedim hepsini izlemeye. umudumuz gençler de değilmiş. onu gördüm. izlerken utanıyorsunuz.

az önce de istanbul röportajının da yarısını izledim. tamamını izlemek için sabırlı olmak lazım. ankara gençleri bir anda gözüme daha bilinçli geldi.

yetişkinler, sokak röpartajında korkudan konuşamıyor, gençler ise duyarsızlıktan konuşmuyor. istanbul, imamoğlu’nu tanımıyor. ankara ak gençlik ise özhaseki’nin, ak partinin adayı olduğu bilmiyor. ve seçime gidiyoruz.

ankara gençliğinden umutluydum, konuşurlardı. bizim zamanımızda herkesin bir fikri olurdu. şimdi salak bir nesil ile karşı karşıyayız.
  • fox tv'nin muhabir kadrosuna dahil etmesi gereken güzel bir hanım kızımız.
  • abooov ne yaptın sen gonca? füze atsaydın. link
hesabın var mı? giriş yap