şükela:  tümü | bugün soru sor
 • metromall avm nin yemek katında yer alan, ankaradaki gelmiş geçmiş en mükemmel hamburgercilerden birisi olan mekan. fiyatları da inanılmaz bir şekilde 16-20 tl aralığında. bazı özel burgerler ise 26 tlye kadar çıkabiliyor. fiyatlarının emsal restoranlara oranla uygun olmasına rağmen lezzeti gerçekten aklınızı başınızdan alacak cinsten. patatesleri ve yanında verilen soslar o kadar da iyi değil bu konuda belki gelişme kaydedebilirler.

  kesinlikle en sevdiğim detay ise hamburgerin yanında siyah renkli bir çift eldiven vermeleri. bu sayede zaten kocaman olan ve orası burası akan leziz hamburgerinize elim battı demeden hayvanca tutup gömülebiliyorsunuz.

  mutlaka deneyiniz ki hem siz orgazm yaşayın hem de onlar daha fazla iş yapıp kapanmasınlar çünkü evimin dibinde olan bi yerden mükemmel bir hamburger yemeyi oldukça seviyorum <3
 • bugün ilk defa gidip good beef burger'lerini tattığım ve beğendiğim burgerci.

  avm içerisinde olması, bence olumsuz yanı bu mekanın. mekan küçük, bir de o avm'lerin leşliği ile olunca fazla kalamıyor, bir an önce yiyip kalkmak istiyor insan. onun haricinde sos verilmedi. patates kızartmaları vasat ama burgerleri güzel. özellikle o siyah burger ekmeği ile olan good beef burger epey lezzetliydi.. fiyat olarak da kişi başı 23 tl ödedik. tam "olmuş" diyebilmek için diğer yemeklerini de tatmak lazım. o yüzden fazla ahkam kesmek istemem.

  keşke, cadde üzerinde butik şeklinde olsaydı mekan. daha bir güzel ve değişik olurdu. böyle sanki burger king gibi kalıyor maalesef. umarım daha iyi bir yer ve ortama geçerler.
 • metromall avm’ye gitmek için tek geçerli sebebim. steak sandviç üzerine tanımam.
 • aşırı lezzetli hamburger yapan marka, sadece metromall avm'de olması üzmüştür.