şükela:  tümü | bugün
  • yeni mottosu: oyum başta görünsün diye 1 verdim yoksa iyi uygulama.
    la koduğum madem güzel uygulama versene 5 nedir bu megalomanlık kendini gösterme derdi. yukarda adam bu oyların ortalamalarını da çıkartıyor. madem beğendim ne diye ortalamayı düşürüyon.
  • rezilliktir. hiçbir amaç taşımamaktadır. bu yorumlara göre bir uygulama hakkında fikir oluşturmak yanlıştır. hem geliştirici için, hem de kullanıcı için zararlıdır.
  • "on numara uygulama, oyum gözüksün diye 1 yıldız verdim" şeklinde olan yorumlardır.
  • "türkçe dil yok allah belasını versin verdiğim paraya yazıklar olsun haram zıkkım olsun" şeklinde gerzek yorumlardır.
  • "sakın indirmeyin virüs var"

"son güncelleme ile anasını sikmişsiniz"

"uygulama haberim olmadan hesabımdan x tl çekmiş"

"türkçe dil yok, please add turkish"

en çok görebileceğiniz yorumlar sanırım
  • daha whatsapp'i donmadan calistiramayan, yandan yemis akilli telefonla asphalt 6 vs. ındirip, acamayinca orayi aglama duvarina ceviren bir ton dallamanin ugrak mekani. oyun kasiyormus, acilmiyormus. telefonumu ütüden imal ettim demiyor da ibnenin evladı...
  • gün yüzü görmemiş küfürlerin edildiği ortam. sırf bu küfürler yüzünden uygulama indiremiyorum.
  • güncelleme o karıyin amına goyum güncelleme minvalindeki yorumlardır.
  • ekseri olarak "türkçe yok" diye ağlaşan sikimsonik yorumlardır. adam the verge uygulamasını türkçe değil diye eleştiriyor. allah'ın denyosu uygulama sayesinde okuyacağın makaleler ingilizce uygulamanın arayüzü türkçe olsa ne olur.