• yeni mottosu: oyum başta görünsün diye 1 verdim yoksa iyi uygulama.
    la koduğum madem güzel uygulama versene 5 nedir bu megalomanlık kendini gösterme derdi. yukarda adam bu oyların ortalamalarını da çıkartıyor. madem beğendim ne diye ortalamayı düşürüyon.
  • rezilliktir. hiçbir amaç taşımamaktadır. bu yorumlara göre bir uygulama hakkında fikir oluşturmak yanlıştır. hem geliştirici için, hem de kullanıcı için zararlıdır.
  • "on numara uygulama, oyum gözüksün diye 1 yıldız verdim" şeklinde olan yorumlardır.
  • "türkçe dil yok allah belasını versin verdiğim paraya yazıklar olsun haram zıkkım olsun" şeklinde gerzek yorumlardır.
  • "sakın indirmeyin virüs var"

"son güncelleme ile anasını sikmişsiniz"

"uygulama haberim olmadan hesabımdan x tl çekmiş"

"türkçe dil yok, please add turkish"

en çok görebileceğiniz yorumlar sanırım
  • daha whatsapp'i donmadan calistiramayan, yandan yemis akilli telefonla asphalt 6 vs. ındirip, acamayinca orayi aglama duvarina ceviren bir ton dallamanin ugrak mekani. oyun kasiyormus, acilmiyormus. telefonumu ütüden imal ettim demiyor da ibnenin evladı...
  • gün yüzü görmemiş küfürlerin edildiği ortam. sırf bu küfürler yüzünden uygulama indiremiyorum.
  • güncelleme o karıyin amına goyum güncelleme minvalindeki yorumlardır.
  • ekseri olarak "türkçe yok" diye ağlaşan sikimsonik yorumlardır. adam the verge uygulamasını türkçe değil diye eleştiriyor. allah'ın denyosu uygulama sayesinde okuyacağın makaleler ingilizce uygulamanın arayüzü türkçe olsa ne olur.
hesabın var mı? giriş yap