• twitter'da takip etmeye başladığım ve paylaştığı verileri çok faydalı bulduğum avukat.

edit: bazi andavallar beni bu kişi zannetmişler. bu sebeple link kaldırıldı.
  • ahmet hakan tarafından bugünkü köşe yazısında bahsi geçen avukat. fotoğrafına baktım. genç, yakışıklı, sempatik. galiba başarılı da. sonra google'dan araştırdım. bütün fotoğraflarda aynı gülen yüz ifadesi. sempatik olma çabası gibi geldi. sevmedim kendisini. kıskandım mı da sevmedim bilemiyorum. hoşuma gitmeyen bir şeyler var.
  • başlığı açılmamış olsa açmaya tenezzül etmeyeceğim avukat kişisi.

(haliyle) tamamen kişisel deneyimim olmak ile birlikte, kendisi hayatta karşılaştığım ve güvenilmez insanlar listesine aldığım ender insanlardandır.

kabaca takip etseniz; ofisinde 3 aydan fazla süreli çalışan insan sayısının bir elin parmaklarını geçmediğini, bir tanesi hariç, kendisine 1 yıldan fazla ortak dayanmadığını, ofis çalışanlarının yarısının sektörde yer edinmeye çalışan öğrenciler olduğunu (evet bildiğin öğrenci ya da taze mezun) rahatlıkla görebilirsiniz.

bir defasında "pazar günü" işe gelen çalışanlarına hediye verdiğini de duymuştum. bakınız "emek sömürüsü".

teknoloji tarafına oynar kendisi. fakat bu alanda bts gibi cidden bu işe yatırım yapan (pr değil, gerçek manada yatırım yapan) bir firma varken kendisinden bahsedilmesi abesle iştigal olur.

diyeceklerim bu kadar.

edit: bts de aynı diyorlar. bilemedim.
  • girişimcilik ekosisteminde işler yapmaktadır...
  • sezgin baran korkmaz’ın avukatı.
  • (bkz: sezgin baran korkmaz)'ın yargıtay üyesi (bkz: tekman savaş nemli) ile birlikte yediği yemekte bulunan dördüncü kişi. diğer kişiler hakkındaki bilgiler haberlerde yer almasına rağmen, görkem gökçe'nin adının hiçbir yerde geçmemesi ilginç olmuş.

https://www.gazeteduvar.com.tr/…cikti-haber-1526148
  • apple’ın da avukatıymış.
    kaynak
  • metaverse’de yaşanan arsa satın alma çılgınlığı hakkında düzgün bir açıklama yapan avukat.
  • bugün adını duyduğum ve trakyalı olduğu için takip etmeye başladığım kırklarelili avukat
    hemen gt yaptı sağ olsun.
hesabın var mı? giriş yap