şükela:  tümü | bugün
 • twitter'da takip etmeye başladığım ve paylaştığı verileri çok faydalı bulduğum avukat.

  edit: bazi andavallar beni bu kişi zannetmişler. bu sebeple link kaldırıldı.
 • 5tl'ye takipçi satıyorlar görkem bey
  e biraz mal oluyo o takipçiler ama işte naaparsın
 • ahmet hakan tarafından bugünkü köşe yazısında bahsi geçen avukat. fotoğrafına baktım. genç, yakışıklı, sempatik. galiba başarılı da. sonra google'dan araştırdım. bütün fotoğraflarda aynı gülen yüz ifadesi. sempatik olma çabası gibi geldi. sevmedim kendisini. kıskandım mı da sevmedim bilemiyorum. hoşuma gitmeyen bir şeyler var.
 • başlığı açılmamış olsa açmaya tenezzül etmeyeceğim avukat kişisi.

  (haliyle) tamamen kişisel deneyimim olmak ile birlikte, kendisi hayatta karşılaştığım ve güvenilmez insanlar listesine aldığım ender insanlardandır.

  kabaca takip etseniz; ofisinde 3 aydan fazla süreli çalışan insan sayısının bir elin parmaklarını geçmediğini, bir tanesi hariç, kendisine 1 yıldan fazla ortak dayanmadığını, ofis çalışanlarının yarısının sektörde yer edinmeye çalışan öğrenciler olduğunu (evet bildiğin öğrenci ya da taze mezun) rahatlıkla görebilirsiniz.

  bir defasında "pazar günü" işe gelen çalışanlarına hediye verdiğini de duymuştum. bakınız "emek sömürüsü".

  teknoloji tarafına oynar kendisi. fakat bu alanda bts gibi cidden bu işe yatırım yapan (pr değil, gerçek manada yatırım yapan) bir firma varken kendisinden bahsedilmesi abesle iştigal olur.

  diyeceklerim bu kadar.

  edit: bts de aynı diyorlar. bilemedim.
 • neden sürekli eğitim videolarına, sempozyumlara, konferanslara çağrılıp gençlere konuşma yaptırıldığına anlam veremediğim avukat kişisi.

  nedir bu adamın vasfı yahu. siyasetçi bir aileden gelen, hazır bir çevre ile iş hayatına atılıp kurumsal gibi görünen ama en kıdemlisi 3-4 yıllık yeni yetme avukatların çalıştığı vasat bir hukuk bürosunun kurucusu altı üstü. gayriihtiyari bir çok konuşmasını dinleme durumunda kaldım. anlatımlarında ne teknik bilgi ne derin bir mana var. 1 saat konuşuyor, dinleyenin aklında kalan tek cümle olmuyor. barolar birliği bile tutup online eğitim videolarına görkem gökçe'yi çıkarmış. izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.