• koskoca şehirde bir iki tanesi dışında hiçbir mağazaya, dükkana, işyerine, devlet dairesine, eve, ahıra vs. giremediğim için, beklediğimi bulamadığım oyun. gta san andreas'tan sonra artık bakkala gidip çeyrek ekmek arası kavurma filan yaptırırız derken, hamburgere talim ediyoruz. hoş değil...
  • xbox 360 için çıkmış, the lost and damned ve the ballad of gay tony adında iki hikayeden oluşan gta 4 paketi. bu iki hikayeden the lost and damned adındaki ilki, birkaç ay önce xbox live'dan indirilebiliyordu. şimdi the ballad of gay tony ile beraber servis edilip muhteşem bir gta 4 paketi sunulmuş biz gta severlere.

bu iki hikayeden motorsiklet çetelerine odaklı olan the lost and damned, the ballad of gay tony yanında biraz teaser gibi kalıyor açıkçası. hikaye güzel ve sepultura eşliğinde envai çeşit motorsiklet* kullanmak hoş olsa da, ne olup bittiğini anlamadan zaten hikayenin sonuna geliyorsunuz. kısalığı ile gerçek bir episode tadı bırakıyor. the ballad of tony ise episode ötesi bişi olmuş. hikayenin uzunluğu, karakterlerin zenginliği - yusuf adlı görgüsüz zengin arap karakteri yarıp kopartıyor - , ek görevlerin bolluğu, boş vakitlerinizde yapabileceğiniz bir dolu şey olması - gece kulübü işletme, uyuşturucu savaşı, paraşüt ile atlama, dans pistinden hatun kaldırma vs vs vs - ve yeni eklenen ve göze gerçekten hoş görünen yeni araçlar ile the ballad of gay tony bendenizde orijinal gta 4 hikayesinden bile daha güzel bir tat bıraktı.
  • her zamanki gibi bu oyunda da televizyondakiler yarmaktadır. favorim olarak princess robot bubblegum'ı söyleyebilirim. çok güzel dokundurmuşlar, anime vs. takip eden biri olarak kahkahalarla güldüğümü bilirim.
  • the lost and damed, yarış görevlerinde bizlere süper grafikli az nazlı çok sazlı bir road rash kıyağı yapıyor ya, "ah" dedim, bu adamlar işi biliyor!!!

ayrıca lchc adlı radyo kanalını max cavalera sunuyor ki entombed, cannibal corpse gibi ağar gruplara yer vermiş playlistte.
  • yeni gta çıkana kadar eğlence kaynağı
  • an itibariyle steam üzerinden, (bkz: gta vice city), (bkz: gta iv), (bkz: gta san andreas) (bkz: gta iii) ile birlikte grand theft auto collection adı altında 22,50 tl'ye alınabilecek canım oyun. buyrun
  • şöyle de güzel bir ps3 slim modifikasyonu var kendisinin. ---> http://www.engadget.com/…gaming-setup-and-win-a-cu/
  • an itibari ile fiyatı 7.50$ olan oyundur.
    http://www.amazon.com/…&ref_=&tag=&docid=1000647281
  • the lost and damned hikayesi ile pc'de oynamaya başladığım ve açıkçası gta 4 den daha iyi bulduğum devam oyunudur.
    ilk izlenimlerim (aralıklarla 1-1.5 saat oynadım):

1. ilk olarak oyun 16 gb... oyunu kurmanız için gta 4'e gerek yok...

2. oyun menü, grafik ayarları, istediği hayvani donanım ve grafik bozulmaları ve hataları gta 4'den farksız. karakteri kontrol etmeniz vs.. yine zor... gta 4'den farklı olarak ben motor ve arabaların savrulmaları ve hareketlerini daha akıcı ve keyifli buldum.

3. resmi olarak gerekli olan minimum donanım şöyle:

işletim sistemi: windows 7 sp1, windows vista - sp1 / xp - sp3
    işlemci: intel core 2 duo 1.8 ghz, amd athlon x2 64 2.4 ghz
    bellek: 1.5 gb
    hdd: 16 gb boş alan
    video kartı: 256 mb nvidia 7900 / 256 mb ati x1900

tabii bildiğimiz gta4 hardware gerzeklikleri devam etmekte... örnegin dual gpu'lu bir grafik kartınız varsa sadece tek gpu'sunu ve yarı ramlerinizi kullanabiliyorsunuz.
  • gta vice city'deki inşaat patlatma görevi nedeniyle nefret ettiğim helikopter vb. araç kullanımı gerektiren görevler yüzünden the ballad of gay tony bölümünü mide krampları arasında oynadığım ama yine de iyi ki almışım dediğim eğlenceli oyun.
hesabın var mı? giriş yap