• 4 yıllık şahane bir internet macerasından sonra kapatılmış site. inanılmaz üzüldüm, yazarları spor ve popüler kültür konusunda ufkumu açmışlardı izlediğim şeylere çok farklı bir şekilde bakmayı öğrenmiştim. arkalarında bir internet efsanesi ve dev bir içerik bıraktılar.

(bkz: olmasaydı sonumuz böyle)
  • bill simmons'ın bir grup arkadaşıyla ve yeni yetme yazarla birlikte geçtiğimiz sene kurduğu spor ve popüler kültür ağırlıklı site. özellikle amerikan sporlarını takip edenler için kaliteli yazılar ve podcastlerin yanı sıra film ve dizi yazıları barındırıyor. genel olarak geyiğin dozu gayet yüksek.

http://www.grantland.com/
  • gün itibariyle kadrosunun bir kısmını da bill simmons 'a kaptırmıştır. yeni bir proje için juliet litman başta olmak üzere yapımcı ve editör kadrosu grantland'e veda etmiştir.
  • okudukça zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız mükemmel bir site. hele nba zamanları tam anlamıyla evlere şenlik.

edit: bill simmons'ın espn'den ayrılması ve tayfasının bir kısmını yanında götürmesiyle beraber her güzel şey gibi bunun da sonu gelecek herhalde. :(
  • bill simmons'ın espn'den tekmelenmesi sonucu yetim kalmış site(ydi). yine de lowe ve goldsberry gibi kaliteli içerik sunan yazarları var(dı).

ayrıca (bkz: deadspin)

simmons ise önümüzdeki aylarda bir podcast veya tv programı için hbo ile anlaştı, ki eminim o da güzel olacaktır.

yıllar sonra edit'i: (bkz: the ringer)

yıllar yıllar sonra editi editi: the ringer akıyor.
  • bill simmons'ın gidişinden kısa bir süre sonra espn tarafından devri bitirilmiştir.
  • (bkz: the ringer)
hesabın var mı? giriş yap