şükela:  tümü | bugün
  • üstüne üstlük rakiplerine de 2 kırmızı kart çıkmıştır. 2 maçta evet sadece 2 kritik maçta 4 penaltı verildi ve rakiplerine de 2 kırmızı kart verildi. türk futbolu denilen bu tiyatroyu kimse bu saaten sonra izlemesin bırakın kendi kendilerine çalıp oynasınlar.
  • 2 kırmızı kart ta unutulmamalıdır. rakip oyuncu şut çekti diye kırmızı kart gördü.
  • ben zaten maci izlemiyordum, nasil mac oluyor bir bakayim demeye kalmadi hop penalti geldi. arkasindan saha karisti zaten.
    ben bir daha gs'nin macini izlemem. kendileri calsin kendileri oynasin. zannediyorlar ki biz dusmanlik yapiyoruz, hayir.
    rekabet ayri, o her zaman olur ama bu bambaska bir sey. duzgunce mac yaparsin kazanirsin kaybedersin oyununa bakar takdir ederiz vs. ama oyle degil penaltilar ve kirmizi kartlarla mac izlenmez hale geliyor. sonra da kuslar soyle kuslar bilmemne, boyle ciddiye alinmiyorsunuz ki.
  • hazımsızların altında bir şeyler aradığı olay. pozisyon penaltıysa adam 10 penaltı da verir nedir yani? 9 penaltı verdim çok oldu deyip penaltı olduğu halde 10. penaltıyı vermeyecek mi yani hakem?

kastedilen şike, şaibe, kirli oyunlarsa buyrun belgelerinizi, kanıtlarınızı getirin. tartışalım. diğer türlüsü hakem yanlış karar vermişse bile hakem hatası olarak kalacaktır. ulan sanırsın kendi lehlerine hiç hakem hatası yapılmamış.
  • eksik verilmiştir. bu maçta iki penaltı pozisyonu daha vardı. sinan'ın pozisyonundan bahsetmiyorum. sırf iki penaltı verildiği için bu pozisyonlara bakılmadı bile. akhisarlı oyuncuların kazmalıkları yüzünden hakem algısı devam edecek.
  • kariyerlerinin son maçına çıkan hakemler tatafından verilmiştir.