• şahane bir parfümdür. ykm'lerde 50ml şişeler 160 tl, 90ml şişeler 209 tl dir. fakat duty freelerde ise 43 euro ya alınabilir.
  • üç hafta önce alıp, kışlık parfümüm olarak belirlediğim şaheser.
  • ağır ve baskın bir kokusu olan parfüm. o kadar baskındır ki parfüm reyonları hep bu parfüm gibi kokar ya da bir sürü koku karışınca bu koku ortaya çıkıyor,tam emin değilim. hatta belki bu kadar ağır olmasının nedeni de budur.
  • mükemmel parfüm tabi ki yoksa benim bu seneki parfümüm olmazdı. di mi?
  • erkek icin olani hic de oyle kalici olmayan parfum. sıkıyorum bir saat sonra kokudan eser kalmiyor. arabada bi refresher bulundurmayi aliskanlik haline getiriyor insan. ama kokusu sahane orasi ayri.
  • sıkılmasının üzerinden birkaç saat geçmesiyle çok güzel kokan parfüm.
  • iğrenç leş gibi bir parfüm. direk tütün kolonyası sürün geçin daha iyidir.

halbuki gucci sport öyle mi. değil.
  • kokusu güzeldir. erkekler için olanı hiç kalıcı değil sahtesi belki daha kalıcıdır. 1 saat bile durmayan hemen uçan parfüm. traş kolonyası daha kalıcıdır. daha ne diyelim.
  • omurluk parfumdur. eger bu parfumu kullaniyorsaniz kisa bir tavsiye. birakin koku giysilerinize sinsin. bu koku cok ten kokusu gibi degil. bana kalirsa ten de cok guzel duruyor. cok hafif ve cok derin kokar. bu parfumun tendeki kokusuna agir diyenin koku duyusundan suphe ederim. genelde kislik parfum olarak kullanilsa da ben yaz kis kullanabilirim. sport modeli de var. yine de kokuya degismem. az kisinin kullanmasi da parfumlerin pisti olmamasini saglar.
hesabın var mı? giriş yap