şükela:  tümü | bugün
 • 19 yaşındaki türk manken öykü baştaş, milano moda haftasında gucci defilesinde yürüyen ilk türk olmuş. sonrasında hem milanoda hemde paris moda haftasında büyük defilelere katılmış.

  daha önce ne gucci nede büyük moda haftalarında yürüyen bir türk mankenimizde yokmuş. teknik olarak öykü gelmiş geçmiş en başarılı türk manken şuanda.

  çok garip kız bence ilk top modelimiz geliyor hayırlı olsun.

  sabah gazetesinde şöyle bir röportajı var; http://m.sabah.com.tr/…dildi-gucci-defilesine-cikti

  " istanbul'da düzenlenen moda haftalarında kulislerde hep "uluslararası standartlarda manken yetiştiremiyoruz, mecburen yabancı mankenlerle çalışıyoruz" sözlerini duyarız. oysa türkiye'de yetişmiş öyle bir manken var ki reklamsız, pr'sız dünyanın önde gelen modaevlerinin defilelerine çıkıyor. "

  kendisini dün oylum talunun habertürkteki programında takip ettim verdiği cevaplardan neden " ilk " olduğunu o kadar iyi anlıyorsunuz ki. türk kızı gibi kezban değil eğitimli, hayvan sever, nasıl konuşması gerektiğini biliyor.

  program linki; https://m.youtube.com/watch?v=hfvszjqdwog

  canlı yayının sonrasında twitterda linç yedi, ne kadar çirkin olduğunu söyleyip onla dalga geçen insanlara öyle bi cevap vermişki arkadaş böyle insan olsun ciğerimi yesin diyorsunuz.

  twit linki; https://twitter.com/…ivit/status/916820232085393408
 • az bilinen türk mankenler ve instagram hesaplari başlığında irdelenen bir kızdı sanki. karakteristik bir yüzü var. aklımda kalmış. başlığı açan arkadaş entirisini silmiş. yine de kendisini kutluyorum potansiyelden anlıyor.

  ulan arkadaşlarımın ismini bile unutuyorum yeri geliyor. öyle dandik hafızam var. kızı görünce hatırladım.
 • tipi tam bir fransız. severim böyle tipleri. kelly mittendorf da bunun gibi çok hoş.

  başarısı daim olsun.

  edit: heval demiş tipitipin biri. hahaha. bırakın siklemeyin bunu. buraya bile pkk mkk yazmış ya la. hahahha. engelle geç. cevap verme. eşek hoşaftan ne anlar? :)
 • tipi tam bir heval. poşu giydir dağa sal al sana terörist prototipi.

  nasıl bir yokluktasınız böyle kızları beğeniyorsunuz anlamıyorum.

  edit : bir üstteki yokluk içindeki abazan ergen bir dallama tarafından fransıza benzetilmiş utanmadan. bu dallama bana laf giydirme derdinde. evladım fransız deyince akla sophie marceau gelir, ısabelle adjani gelir laetitia casta gelir, brigitte bardot gelir. ama bu arkadaş gelmez. fransız görmesek inanacağız.

  bir de bu entry referansı ile bana küfreden sözlük teröristleri oldu. taşı gediğine koymuşuz demek ki. alınanlar olmuş pardon terörist kılıklı hevaller çok daha güzel herhalde afedersiniz alınmayın. kırdıysam özür :)
 • hf defileler için seçilen modellerden anlamayanların beğenmediği mankendir. bu tip defilelerdeki mankenlerin genel yüz hatlarına, bakışlarına hiç dikkat etmediniz mi?
 • keşfedilmiş. ahahah.

  gördüğüm en çirkin manken. bunu keşfedenin tipini çok merak ettim.
 • still sahibi bir mankendir.
  benzer diğer ünlüler için:

  (bkz: akasya asıltürkmen)
  (bkz: lorde)
 • (bkz: lady gaga) 'ya benzettim.

  yüz hatları süper. türklerde bu şekilde keskin yüz hatlı kadın sayısı az.

  doğu alman gülle takımı oyuncusu gibi olmadığı için yadırgıyorsunuz. (bkz: tuğba özay)
 • keşfedenin tipide enteresandır.

  alessandro michele, guccinin tasarımcısı

  https://media.wmagazine.com/…1215.w.gucci_.lo2_.jpg