1. verdiği tarifler kesinlikle on numara. özellikle zencefil-elma-limona bayıldım.

fakaaaat, insanın daha sağlıklı olabilmesini inancının olmasına, ruhani dinginliğine bağlamış kendisi. böyle düşünebilir, fakat bunu iddia edemez. kendisine gelen insanlara ya da her kimse "inançlı olursanız daha sağlıklı olursunuz" vs gibi şeyler söylememesi gerekir kanımca.

herhangi bir inancı olmayan insan sağlıksız mı olur yani? ya da bu bi baskı şekli midir? bilemedim...
  2. star tv'de melek programına katılıyor bu aralar. bugün karşılaştığımda dedim ki: yahu bu ne kıyafet..sanki manken edasıyla televizyona çıkıp,süslenip püslenip,dekolte kıyafetler giyip ne yapmaya çalışmış bu hatun. söylediklerini hiç ciddiye alamadım. biraz hanım hanımcıklık tavsiye ediyorum kendisine.
  3. insanın tanıyabileceği en arı dostlardan birisi. e insan senelerce arınma ile uğraşınca arınıyor demek diye düşündüren sevgili insan.
  4. söylediği 10 altın kural piyasada dolanırken sonuçları konusunda kimsenin net bilgi vermediği detoks formülünün sahibi.

gül kaynak hakkında bilgi verin