• söylediği 10 altın kural piyasada dolanırken sonuçları konusunda kimsenin net bilgi vermediği detoks formülünün sahibi.
  • bugün medyascope yayınını izledim, beslenme uzmanı diyetisyen gibi ahkam kesiyor ortamlarda. bakıyorsun sosyal bilimler mezunu. yok efendim hayvansal proteinleri azaltmalıymışız, vücudu yoruyormuş. günde 6 yumurta yiyen sporcular çok yanlış yapıyormuş, halbuki köyde 1 tavuk günde 1 yumurta veriyormuş yani doğalı günde 1 yumurta yemekmiş vb.
    web sitesinde de kendi saçma beslenme önerilerine uygun tanıtımı yaptığı ürünleri satıyor. güler misin ağlar mısın.
  • arınma ve sağlıklı yaşam uzmanı
    http://www.gulkaynak.com/
  • ekonomi egitimi almasına rağmen kendini hekimlerle yarışacak derecede bilgili sanan ancak o bildiklerinde de oldukça yanılan şahıs. ses tonunu nerede duysam korkuyla irkilebilirim...söylediklerinde ve tavsiyelerinde, mekanik detoksa karşı olan biri olarak, doğruluk payı olduğunu düşünmüyorum.
  • aynı televizyonda göründüğü gibi, üniversite yıllarında da böyleydi. çıtı pıtı, süslü püslü, bakımlı ve her zaman sağlıklı beslenme meraklısı. seneler boyunca hiç kimse ile zıtlaştığını hiç kimse için ters konuştuğunu duymadım görmedim. uyumlu, şirin, hep olumlu düşünen hep olumlu konuşan aynalarda kendine bakmaya bayılan tatlı minik şahsiyet. herşeyi çok araştırır çok dener çok öğrenmeye çalışırdı o zamanlar da. bu sebeple söylediklerine inancım tam. taa o zamanlar (20 sene evvel) şekerin zehir olduğunu söylerdi biz bu kadar bilmezken. bu hafta tv'de gördüm şaşırdım. en kendine uygun mesleği yaptığına karar verdim. herşey gönlünce olsun.
  • insanın tanıyabileceği en arı dostlardan birisi. e insan senelerce arınma ile uğraşınca arınıyor demek diye düşündüren sevgili insan.
  • star tv'de melek programına katılıyor bu aralar. bugün karşılaştığımda dedim ki: yahu bu ne kıyafet..sanki manken edasıyla televizyona çıkıp,süslenip püslenip,dekolte kıyafetler giyip ne yapmaya çalışmış bu hatun. söylediklerini hiç ciddiye alamadım. biraz hanım hanımcıklık tavsiye ediyorum kendisine.
  • 10 zeytin 1 yumurtaya eşdeğer protein içerir diyip milleti yiyen elemandır (bknz. 1 yumurta = 6-8gr protein, 100gr zeytin = 1.5-1.8gr protein)
hesabın var mı? giriş yap