• meltem cumbul'a laf eden aktrolleri sahneye bekliyoruz.

haydi coşturun buraları...
  • yalnız kadın iyi çevirmiş.
  • paralel evrendedir, zira bizim dünyamızda aşağıdaki gibi sonuçlanmıştır.

https://twitter.com/…kgul/status/940856473961287681

ee öyle bir göbekten bağlısınız ki dua edin paspas etmiyor cumbaba sizi.

he bu arada şu aşağıdaki cevabı veren ahlak timsali adam için de abd’ye 2 kere nota verdik.

“mahkemede sorulan soruya ‘evet rüşvet olarak kadın ayarladığım oldu’ diye yanıt veren zarrab...”

müstehak ulan hepinize.

edit: bir sonraki videoda tokalastiklari bir suser tarafindan paylasilmis; lakin orda da kadin emin olduktan sonra elini once bir yukari kaldirip sonra asagiya indiriyor. buyuk sermayeyi yonetenlerin bile hali buysa makarna-komur tayfasina hic kizmamak lazim. padisahim cok yasa.
  • cumhurbaşkanının büyük ayıbını içeren videodur.

birisi tokalaşmak için elini uzatıyorsa, kanlı bıçaklı düşmanın değilse, tokalaşırken seni kendisine çekip bıçaklama potansiyeli yoksa o el boş bırakılmaz.
  • sabancı’sı, koç’u, tüm burjuvalar için gelsin:
    (bkz: hepiniz oradaydınız)

tanım: (bkz: ohal'i grev tehdidine müdahale için kullanıyoruz)

o uzatılıp havada kalan el şükran ifadesidir.
  • adam kendini o kadar üstün görüyorki, statü, nezaketi falan geçtim karşındaki bu ülkenin en büyük şirketlerinden birinin sahibi olan aileden, onu da geçtim bir kadın.
  • görmemiştir. çünkü sahnede tokalaştıkları video var.
  • 3 dakikalık asıl videonun sonunda tokalaşmaktadırlar. lakin, o kısımda da sabancı önce elini havaya kaldırıp emin oluyor, sonrasında reisten toka sinyali gelince tokalaşıyorlar. muğlak bir durum.
  • (bkz: ya ne olacağıdı)
    grev var mı? yok. sendikanın s si kaldı mı? yok. ülke karışık mı? değil. ohal var ama olsun. ehonomimiz coh eyi. patronlar başka ne ister ki? herkes halinden memnun.
    fakir-orta direk mi? onların da çoğu memnun. durum bu..

(bkz: ali koç'un ekonomimiz iyi demesi)
  • cumhurbaşkanının uzatılan eli görmediğini düşünüyorum. eğer gördü ve tokalaşmadı ise büyük nezaketsizlik.
    ha böyle durumlarda statü olarak yüksek olan kişinin elini uzatması beklenmesi gerekiyordu sabancı burda hata yapmış ama ne olursa olsun sıkaydın ne olacak.
    aynı şeyi meltem cumbulda da görmüştük. ona hak verenlerin şimdi hiç erdoğana laf söylemeye hakkı yok.
hesabın var mı? giriş yap