• başlığı açan arkadaş ya yazıyı okumamış, ya da ciddi anlama sıkıntıları var.

kadın toptan benden olmayanın canı cehenneme diyenlere yazmış yazıyı. bak demiş ki; ''siyasetçisinden gazetecisine, öğretmeninden sorumsuz sosyal medya kullanıcısına kadar, dostlar, bırakalım bu işleri. biz bu iklimde hep birlikte boğuluruz!'' .

laf edeceğim derken rezil olmak bu olsa gerek.
  • kadin gayet tarafsiz yazmis ve herkese laf cakmis.

basligi acan kisi 15 yillik akp iktidari sonunda ahlaki cokus yasadigimiz gercegini icine sindiremedigi icin sacmalamis.

iktidar ve yandas muhafazakarlar nezdinde ahlak deyince genelde sadece kadin-erkek munasebeti anlasiliyor. yazinin baska turde bir ahlak anlatmasi hosuma gitti.
  • sanırım başlığın sahibi yazıdaki laf sokulan kesimin içinde. bu kadar çarpıtmanın başka anlamı olamazdı.

gülse hanım her zamanki gibi haklısınız. kaleminize sağlık!
  • yazıdaki hemen herşeyi mantıklı bulabilirim fakat gülsecim; bi insanın iyi ya da kötü olduğuna kanaat getirirken sıraladığın onca şey arasında "yaşam zevki" bi kıstas değildir. adı üstünde zevk meselesi.
  • ekşi sözlük ortamını tanımlamış gibi geldi bana gülse birsel. benim gibi düşünmeyenin canı cehenneme tarzında düşünen insanlar üstüne alınsın.

ayrıca çok önemsenecek bir yazı da değil. bu tarz yazıları yazmak için köşe yazarı olmaya gerek yok. tüm sosyal medya kullanıcıları fotoğraf paylaşıp bu tarz yazıları fotoğraf altına döşeyerek yazıyor artık. yazıda bir çarpıcılık yok. tartışmak gereksiz.
  • sözlükte gülse birsel yazısı tartışmak...
  • bazen ben mi okudugumu anlamıyorum diye düşünürken gürse birsel hanımefendinin yazısının belli kesimlere gittigi anlıyorum
hesabın var mı? giriş yap