• geçtiğimiz günlerde, seyhan müzik etiketiyle “mutluluk kenti” isimli bir albüm çıkaran popçu. 24 ekim 1987 doğumlu. bilgi universitesi sinema televizyon bölümü son sınıf öğrencisi.
  • ilk albümündeki tüm şarkıları kendi yazmış ayrıca.
  • 'mutluluk kenti' şarkısı ve klibine baktığımda pek beğendiğim, ünlenebilitesi olan bayan popçu.

edit büdüt: albüm de fena sayılmaz.
  • sanırım klip yönetmenliği de yapıyor.
  • sıla - zor sevdiğimden şarkısının klip yönetmeni, beşiktaş teknik direktörü samet aybaba'nın kızı.
  • kendisine su şişesi atanlar maç izlediği locanın yanındaki locadaki kişilerdir. bu olay tüm beşiktaş taraftarına mal edilemez. diğer taraftan beşiktaş taraftarı mehmet özdilek'i eski kaptan şifo mehmet olduğu için alkışlar, antalyaspor'u şampiyon yapsada alkışlar, küme düşürsede alkışlar. bize ne arkadaş antalyaspor'un durumundan. samet aybaba konusundaysa ilgili başlıkta yazılacaklar yazılmış ama özetlemek gerekirse, samet aybaba beşiktaş için şans değil, beşiktaş samet aybaba için şanstır. samet aybaba gittikten sonra beşiktaş çok rahat bir şekilde kendisinden daha iyi hoca bulur ama samet aybaba'nın sonraki durağı anca bundan önceki gibi anadolu takımlarıdır.
  • beşiktaş'ın başındaki dertler eksikmiş gibi bir de kendisiyle uğraştığı kişi. yok kendisine şişe fırlatılmış, yok küfür edilmiş bilmem ne.
    beşiktaş bundan daha kötü günler de geçirdi. rakiplerinden 20-30 puan fark yediği günler de oldu. arka arkaya 3-4 maç kaybettiği günler de. bu dönemlerde herhangi bir teknik direktörün kızına,eşine yada başka bir akrabasına küfür edildiğini şişe atıldığını ben hiç hatırlamıyorum. teknik direktörle tartışama yaşandı ama asla çocuklarıyla polemiğe girilmedi. yani neden şimdi durup dururken taraftar gidip bu kızın kafasına şişe atsın? bir düşünmek lazım.

sen şimdi twitter'da öyle böyle taraftara sallarsan, stada gidip millete el kol yaparsan bunlara davetiye çıkrarsın. beşiktaş'ı kullanıp dikkat çekmeye, beşiktaş üzerinden prim yapmaya uğraşırsan böyle fena şeyler olur. böyle dikkat çekmeseydi millet nerden bilicek samet aybaba'nın kızı kimdir necidir.

şişe atıldıysa eğer, bu yapılan yanlış ama ortaya çıkan manzarayı neden-sonuç ilişkisi içinde görmek lazım.
  • kendi reklamını çok güzel yaptı, bucaspor üzerinden yeterince medyatik olamazdı, beşiktaş'la yaptı bunu.

oysa ki ne güzel denmişti.. beşiktaş'tan menfaat bekleyen, daha neler neler beklesindi.
  • babasının antalyaspor'da teknik adamlık yapmasını istemediği için samet aybaba'nın antalyaspor'a imza atmasına engel olan kişiymiş. antalya yönetimi kendisini ikna etmeye çalışıyormuş. benim bildiğim babalar kızlarına karışırdı kızlar babalarına değil. bir kararı ailce almak, herkesin o konuda hemfikir olması güzel birşey. ama 60 yaşındaki adamın iş hayatını kızına sorarak yönlendirmesi garip geldi. varın siz düşününün beşiktaş ne kadar amatörler ile çalışmış.
  • edis görgülü nün benim ol klibinde de yönetmen olarak adı yazandır.
hesabın var mı? giriş yap