• kansızlıktan ölecek adam. çay kandaki demiri yok eder. bu adam iyi dayanmış yine.

edit: demirin emilimini engelliyormuş. bilgi için teşekkürler. kısaca zararlıdır.
  • trt'nin kurmaca haberine konu olmustur. ıyi dusunmusler
  • garip bir bağımlılık var abide ama insan bu, her şeye bağımlı hale gelebilir. zararsız ve işinde gücünde güzel birisine benziyor, lakin mutlaka bir check-up yaptırması şart, demir emilimini etkiler çay, ayrıca böbrekleri de yorar. günlük sıvı alımının tamamının çaya yönlendirilmesinin uzun vadeli etkilerini merak eden bir bilim insanı olsam ilk iş bu abiye ulaşırdım, swh.
  • cok uzun suredir gunde 8-10 bardaktan (kupa gibi) az cay icmeyen biri olarak "h...iktir" demek istedigim haber.
    o kadar cayi normal kosullar altinda kimse icmez, icemez.

ya bir kac kisi sirf bu amacla istihdam edilecek, ya cay fabrikaniz olacak, vs.
  • (bkz: tiryaki)

kadınların da terketmesi şaşırtmadı. kimse biriyle sırf o kişiye durmaksızın çay yapmak için evlenmez. ayrıca anlayamıyorum bu çay tiryakilerini. ben kahvaltıda en fazla, taş çatlasın iki çay bardağı içebiliyorum. sonrası bayıyor. abi ne var bu merette bu kadar çok içilecek? anlamadım gitti...
  • özofagus kanseri için güçlü bir adaydır.
  • bildiğin düz memurdur işte bu, ama kpss'den düzgün bişey alamamış tamirci olmuş. içinde büyük bi cevher var bu adamın harcatmamak gerekiyor. bi gişe banko falan bulalım bu adama, bi el atın.
  • emekli asker bir babadır.
  • muhteşem bir dayı, cidden çok güldüm. benim babam da çok içer, hatta işe giderken bardağını yanına alıp arabada içer. bir ara bardakları unutmuş çılgın, arabayı açtığımda ön kapı cepleri hep bardakla doluydu, bayağı gülmüştük. şimdi ben bu dayıyı gördükten sonra kendisine hiçbir şey diyemem haliyle.

ha bana da geçmiştir çok çay içme durumu, günde iki demliğe kadar ben de giderim. ama bir ay içmesem de aramam, neyse ki öyle bir tiryakiliğim yok. beni seven böyle sevsin, çay demleyen kızlar sa :)))
hesabın var mı? giriş yap