• bunlardan bir tanesi de süper yalıtkan malzeme ile üretilen iniş modülleridir.

(bkz: ben buldum)

süper iletken malzemelerin yaygınlaştırılma sürecini hep birlikte izliyoruz, bunlarda amaç enerji kaybını minimum düzeye indirebilmek. fakat bunun tersi bir teknoloji de bilimsel araştırmalar için geliştirebilir.

öyle bir madde olacak ki bu, kesinlikle ısıyı iletmediği gibi, erimeyecek de, yanmayacak da.

şimdi değil belki ama ilerleyen yıllarda neden olmasın ? imkansız diye bir şey mi var ?

edit: keşke biraz yavaş vursaydınız. kalbim kırıldı beyler.
  • yüzeyi olaydı ne yapar eder inerdik ama bildiğim kadarıyla sıvılaşmış madde ve gaz bileşenler içeren bir yapıdadır güneş hazretleri.
  • ayakkabının tabanının erimesini engellemesi gereken yöntemdir.
    bu arada; gökteki şeye nasıl ineceksiniz, ancak çıkabilirsiniz.
    (bkz: yerin çektiğini kim görmüş belki gök itiyor)
  • akşam serinliğinde gidilirse problem olmaz.
  • 50 faktör güneş kremi tüm vücuda iyice sürülür, güneş gözlükleri takılır, bol sıvı tüketilir, şapka takılır ise problem olmaz. garanti yöntem. sen annelerden çok mu bileceksin eyy bilim insanı.

ayrıca bana süper yalıtkan ile gelmeyin süper yanıktan bahsedin.

onun tedavisi de var yoğurt süreceksin. çok yandıysa diş macunu bas geç.
  • yüzeyine ineni değil de içinden geçeni var, ilgilenirseniz. (bkz: stargate universe)
    süper yalıtkan çok ileri teknoloji ama manyetik kalkanlarla filan yapabiliriz bence.
  • güneşin yüzey sıcaklığı 5500 santigrat derece ve çekirdeğinin sıcaklığıysa 15,6 milyon santigrat dercedir. nasa'nın geliştirmiş olduğu ve uzay mekiklerinde kullanmayı düşündüğü materyal ise maximum 2200 santigrat dereceye dayandığını düşünürsek henüz o yüzeye yaklaşabilecek yöntem yoktur.
  • zor ulaşılabilecek teknoloji isteyen yöntemlerdir. ve ayrıca napacağız inince helyum mu doldurucaz mataralara
  • 150 milyon km mesafeden dünyayı ısıtmayı başarabilen 'güneş'e yaklaşamazsın bile, külünü bulamazlar külünü.
hesabın var mı? giriş yap