• çekimleri izmir'de başlayan emre kınay'ın oynadığı dizi.
  • uzay heparı'nın oğlu olan kanat heparı 'nın arzı endam edeceği dizidir. şimdiden söylüyorum ola ki çamurunuz bu çocuğa sıçrar ola ki pisliğinizi bu çocuğa bulaştırmaya kalkarsınız, o zaman çarşı karışır. insanların kutsalları vardır, had bilmek gerekir.

edit: bıkmadınız karakter isminden dizi çıkartmaya, bıkmadınız.
  • "çekimleri izmir’de başlayan ve istanbul’da devam eden dizinin dün akşam....."
    bıkmadı adamlar izmir'de çekmeye başlayıp istanbul'da devam etmekten.
    neden doğru düzgün bir izmir dizisi yapılmaz anlamıyorum. zamanında istanbul dışına çıkılıp ankara'da türk televizyon tarihinin en iyi dizisi yapıldı.*

diziye gelince de kanal d'de olduğu için ne kadar kaliteli olursa olsun 3-4 ay sonra bir şekilde bitirilecektir.
  • benim adim gültepe'yi bitiren kanal d'nin bok yemesidir. hadi bakalım bu sefer de ben seyretmiyorum.
  • fragmanında motosikletli bir sahnesi var. eğer ikincisi kanat'sa buralar hep göz yaşı.
    edit: değilmiş. oh.
  • içerisinde arya stark'ın rol aldığı dizi . ya da bana öyle geldi . bilemiyorum.
  • bünyesinde bir adet yakışıklı, kurnaz, zeki ex şehzade yaniiii şimdiki sürümüyle ali barındıran dizi. heyecanla bekliyoruz bebişim.

(bkz: tolga sarıtaş)
  • bu oyunculari çok arayıp aramadiklarini merak ettiğim yeni kanald dizisi. "haluk ağbiiii" diye dolaşan bir adet görgusuz içermekte.
  • haberlerden sonra zıçayım dedim, döndükten sonra bu başlamış.
    gördüğüm kadarıyla her zamanki gibi gençleri barındıran bir dizide rahatsız edici derecede görgüsüz bir kız var. bir de selçuk yöntem misafir oyuncu olarak pilot rolündeydi, kızlardan biri "sizi hiç selçuk yöntem'e benzeten oldu mu" diye sordu. he amk adnan ziyagil'e benzeten olmuştur da selçuk yöntem zor be.

klişeler barındıran, 13. bölümün ötesini de göremeyecek bir yaz dizisi işte.

bu arada sağlam sıçmışım lan, en son cüneyt özdemir'in kravatının geyiğiyle ilgileniyordum.

ek: 3. kattan atlayan kızı tutmuş, halı sahadan gittim geldim tekrarını gördüm.
    kat yüksekliğini 2.8, en kötü 3 de, yüksek giriş ve çatı yükseltisini de hesaba katarsak temizinden 10 metre var. serbest düşüşü hesaba katarsak 14 m/s hızla düşüyor kız. yani 50 km/hr.

sana 50 km/hr hızla gelen 50 kiloluk bir cismi tutman ne kadar olası?
    yaptığınız diziyi öpeyim.

gelecekten gelen ek: oha dizide atanamayan nebahat çehre var.
  • dizideki güneş, muhteşem yüzyılda nebahat çehrenin gençliğini oynamıştı. yine aynı şekilde nazlı sanırım ismi muhteşem yüzyılda hatice sultanın kızını oynadı. emin olmamakla beraber sanırım şehzade cihangiri oynayan oyuncu da oynuyor.
    boş zamanlarda izlenilecek bi dizi gibime geldi
hesabın var mı? giriş yap