• teoman'ın 24 temmuz harbiye konserinde sahneye çıkartması belki bizim için çok tuhaf değildi, ama kendimi onun yerine koyunca nasıl heyecanlı bir deneyim yaşadığını düşünmesi bile zor. diğer yandan çok mutlu olduğuna eminim.

sesi gerçekten güzel; albümünü baştan sona dinledim ve başarılı buldum; fakat bir söz yazarı olarak kafiye takıntısından acilen vazgeçmesini öneriyorum. "redif diye bir şey buldum, süper" diyen bir lise öğrencisi şiirine dönüyor güzelim sözler. bütün mısraların kafiyeli olması gerekmiyor.

onun dışında başarılarının devamını dilerim, bu kadar saçmasapan insan arasında kendine güzel bir yer sağlayacağına inandım potansiyelini görünce.
  • şu muhteşem şarkıyı yazıp besteleyen adam.
    'sensiz bir hayat geçer, bir anda seninle biter. bu umut öldürür beni' demiş. bekleyenlere...
  • pek eğlenceli, pek kafa dengi, pek sevdiğim müzik adamı.

yeni albümü şişelere mektuplar çıkmıştır efenim, taze taze tadından yenmiyor.
  • geç oldu tanışmak, güç olmasın.

muhteşem
  • rüyamda kendisiyle tavla oynuyordum. instagramdaki soru cevap etkinliğinde ekşi sözlük hesabının olmadığını ama okuduğunu söylemişti. mars ediyordunuz efendim, bilginize.

(bari rüyamda kazansaydım aq)
  • söz-müzik teoman bestesi olan leyla isimli şarkıyı çok hoş yorumlamış şarkıcı.
  • son zamanlarda dinlediğim en gelecek vaad eden sanatçılardan, çok iyi yerlere geleceğinden eminim

başarılar genç
  • spotify'in haftalık keşif isimli playlisti aracığıyla keşfettiğim şarkıcı. tüm şarkılarını dinledim ve o müthiş tınısına bayıldım. çok keşfedilmemiş olması da ayrı cazip :)
  • son dönemde denk geldiğim en iyi şarkı sözü yazarlarından birisi, müzikle bir olay hikayesi anlatmak konusunda çok başarılı. bu yönden en iyi şarkısı da şarapçı remzi herhalde.
  • kimseler bilmesin onu popüler olmasın istiyorum bencilce bir düşünce tabi lakin popüler kültüre meze olmasın üzülürüm birkaç kişi bilelim biz onu. seviyorum seni güney marlen.
hesabın var mı? giriş yap