• erkeklerin anlayamadığı ama cevabı basit durumlardan biridir.

bakmayın siz erkekte şekil arayan tek hücreli kızlara, aslında kadınlar konuşabildikleri, kendisini doğru ifade eden, duracağı yeri bilen çirkin bir erkeği, yakışıklı ama içi boş bir adama tercih ederler.

yani mesele erkeğin yanında kendini özel hissedebilmekte. hepsi bu.
  • güzel kızı görünce diyorum, ulan allah kesin var. yanındaki maymun gibi herifi görünce de darwin'i de yabana atmamak lazım diyorum. yüce rabbim bize de böyle bir birliktelik nasip eder inşallah diyelim, napalım. tanrı evrimi korusun.
  • birlikte gülebiliyor ve birlikte hayatın tadını çıkarabiliyorlardır.
    bundan daha iyi ne verebilirsin ki bir insana.
    dış görünüm takıntınıza sıçayım!
  • yakışıklı bir erkek olduğumdan güzel kızları hep kaçırıyorum. lanet olsun gece 04:21 de gelen yahuşuhluluk hissi.
  • sonuna kadar desteklemek zorunda olduğum birliktelik.

(bkz: beni öp)
  • güzel kız, çirkin erkek ile neden birlikte olur ya da tam tersi yakışıklı erkek çirkin kız birlikteliği neden sıklıkla karşılaştığımız durumlardandır? şimdi düşünelim... kız çok güzel ve bunun farkında, etrafındaki herkes ona hayran hayatı boyunca hep hayran olunan, aşık olunan, hep övülen birisi olarak yaşamıştır. çevresindeki tüm vasat erkekler tarafından platonik aşk sağanağına tutulmuş bu vesile ile egosu bir hayli irtifa kazanmıştır. yakışıklı erkek için de durum değişmez. kendini beğenmiştir, etrafındakiler de onu beğenmiştir, bütün çirkin, vasat ve vasatın üstündeki kızların hayallerini süslemiştir. şimdi bu güzel ve yakışıklı birbirlerine neden kavuşamıyorlar? çünkü ikisi de beğenilme hastalığından kurtulup kendilerinin dışında da beğenilecek insanlar olduğunu kabul etmemektedirler, bu yüzden hep başkaları tarafından beğenilmeyi beklemekte/istemekte dirler. yakışıklı erkek bunu yapmıyor tabi. güzeller güzeli kızımız için de durum aynı, ve o güzeller güzeli hanım kızımız çirkin erkeklerin kucağına itiliyor. duymak istediklerinini onlardan duyunca değerinin bilindiği düşüncesiyle o çirkinden bu çirkine gezip duruyor.
    (çirkin erkeklerin ayrıca zengin olması, mecburen romantik olması (tip yok çünkü) vb gibi değişkenler sonuca ayrıca etki edebilir)
  • böyle bir çiftin erkek olanına "nasıl ayarladın?" dedim, "bi gün ferrari'mle sahilde gidiyorum" dedi, "tamam sus sus" dedim.
  • etraftaki yakisikli erkeklerin ciddi bir iliski dusunmemelerinden ya da surekli kiz arkadaslarini aldatmalarindan kaynaklaniyor olabilir.

bu da bir fikir
  • doğru zamanlama yapabilen erkeğin başarısıdır.

hatunun ihtiyaç duyduğu şeyi veren adamdır bu adamlar. hatun kötü seks yüzünden ayrılmıştır eski sevgilisinden, bu adam iyi seks verir.

hatun sevgi açlığı çekmektedir sevgiye boğan bir adam oluverir.

güvene ihtiyaç duyuyordur hatun, adam çirkin ama uzun boyludur kadına güvende hissettirir.(üniforması falan olabilir bu abinin)

kadınlar ihtiyaçlarına cevap veren adamlara giderler. bu abi ihtiyaç ve zamanlama ilişkisini doğru kurabilmiştir.
  • "güzelliğin on para etmez bu bendeki aşk olmasa"
hesabın var mı? giriş yap