1. az buçuk genetik bilgisiyle sorunsal olmaktan çıkacak sorunsal. şöyle ki;
  tiki hatunlar genelde zengin aile kızlarıdır. ülkemizde ise zenginlik genelde baba tarafından gelmektedir. zengin adamlar güzel kadınlarla evlenir* ve güzel kadınların da kızları genelde güzel olur(liseden bildiğimiz o çaprazlama olayından hatırlanacağı gibi). tabi genetik olarak elde edilemeyen güzelliğin parayla elde edilebilmesi de yine konuyla ilgilidir.
  bu arada başlık kalmış başa..
 2. paralı kızlar bakımlı olur, üstleri başlarıyla uğraşabilir, saçını başını yaptırıp güneşe çıkar (kışın dağ/solaryum, yazın plaj/havuz). burnunu estetikler, ciltciye, güzellik uzmanına gidebilir

  bir de güzel olup evde oturmak zorunda olan, koca bekleyen ev kızları vardır, onları da göremeyiz ortalıkta zaten
 3. büyükşehirlerde var olan sorunlsaldır. anadolu'ya açılınız!
  3 sene sonra gelen edit: anadolunun çeşitli kesimlerinde de tiki özentileri var. evet.
 4. dayatılan güzellik anlayışına en kolay ayak uyduran gruptur.ne moda olmuşsa o güzel görünür göze,bu kızlarda da moda olan herşey vardır.
  ayrıca tiki kızlar bakımlıdır,havalıdır ve en onemlisi sahte mahte de olsa sarışındır.türk erkeği de sarışın sever.
 5. sadece tiki diye tanımlanan kızları güzel bulan zihniyetin sorunsalıdır. bişeyleri beğenebiliosan bundan niye bi sorunsal yaratırsın bu da pek bilinmez ya da "rahatsız bünye işte" denir geçilir.
 6. çünkü tiki kızlar genelde yaşları küçük olanlardır. henüz fiziksel ve ruhsal olarak gelişimin başındadırlar. görüntüye herşeyden çok önem verirler. çok genç oldukları için kilo sorunu yaşamamış, deforme olmamış, sigaradan kararmamış bir görüntüye sahiptirler. siz hiç 30-35 yaşında tiki bir güzel gördünüz mü?

güzel kızlar niye tiki olur sorunsalı hakkında bilgi verin