şükela:  tümü | bugün
 • az buçuk genetik bilgisiyle sorunsal olmaktan çıkacak sorunsal. şöyle ki;
  tiki hatunlar genelde zengin aile kızlarıdır. ülkemizde ise zenginlik genelde baba tarafından gelmektedir. zengin adamlar güzel kadınlarla evlenir* ve güzel kadınların da kızları genelde güzel olur(liseden bildiğimiz o çaprazlama olayından hatırlanacağı gibi). tabi genetik olarak elde edilemeyen güzelliğin parayla elde edilebilmesi de yine konuyla ilgilidir.
  bu arada başlık kalmış başa..
 • bu durum değişmez bir gerçek olup nedenleri araştırılmadan olduğu gibi kabul edilmelidir. güzel kızların büyük çoğunluğunun tikky olmasının nedeni zengin bir koca bulmak zorunda olduklarını bilecek kadar zeka kırıntısına sahip olmalarıdır. evet, en azından bunu fark edebilecek kadar akıl ve fikir olayına girebildikleri için mecburen bu yolda ilerleyip en azından kendilerinden 10 yaş büyük bir müteahhit veya t5ekstilci ile bmw ve yazlık eve dayalı bir evlilik yaparlar.

  bu hatunları yatağa atma harekatına girişenler de bunu en kısa zamanda yapmalı ve olay yerinden uzaklaşmalıdırlar* çünkü tikky kızların genelde ayı gibi abileri olur saptaması can yakıcı tecrübelerle doğrulanmıştır ve halen de doğrulanmaktadır.
 • aslında bir sorunsal olmayan fake sorunsal.
  (bkz: çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır)
 • dayatılan güzellik anlayışına en kolay ayak uyduran gruptur.ne moda olmuşsa o güzel görünür göze,bu kızlarda da moda olan herşey vardır.
  ayrıca tiki kızlar bakımlıdır,havalıdır ve en onemlisi sahte mahte de olsa sarışındır.türk erkeği de sarışın sever.
 • sadece tiki diye tanımlanan kızları güzel bulan zihniyetin sorunsalıdır. bişeyleri beğenebiliosan bundan niye bi sorunsal yaratırsın bu da pek bilinmez ya da "rahatsız bünye işte" denir geçilir.
 • çünkü tiki kızlar genelde yaşları küçük olanlardır. henüz fiziksel ve ruhsal olarak gelişimin başındadırlar. görüntüye herşeyden çok önem verirler. çok genç oldukları için kilo sorunu yaşamamış, deforme olmamış, sigaradan kararmamış bir görüntüye sahiptirler. siz hiç 30-35 yaşında tiki bir güzel gördünüz mü?