şükela:  tümü | bugün
  • crossfit ve fonksiyonel fitness ekipmanlari ureten yerli bir firma. kurucusu strongman'e hazirlaniyor ve cok uzun zamandir muhtelif antremanlar ve cesitli dietler uzerine arastirma yapip kendi uzerinde deniyor. bu sayede konuyla ilgili guzel bir bilgi birikimi var, yollari acik olsun.
  • 1 ağustos 2014'te "motivasyon" yazan tişörtlerle işe başlamış, şimdilerde oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip ve tamamı yerli üretim olan firma. sahipleri de sporcu bir çift. bu işe hakim insanlar oldukları için ürünleri oldukça kaliteli. internet adresi burada.
  • ürünlerini hem benim hem de kız arkadaşımın severek kullandığı firma. malzeme kalitesi çok iyi, ayrıca pembe ürünler yaparak kız arkadaşımın da gönlünü çalmayı başardılar.
  • rogue'un yerli rakibi!
  • eşşşşşeekkk gibi bahalı bir yer. 2.5 kg ağırlık plakası 400 tl olur mu be?
  • sipariş teslim süresi olmadığından ürünün ne zaman geleceğini öğrenmek için aramak istedima ama sitelerinde ne telefon numarası var ne iletişim bilgisi. türkiye'de bulunmayan bir ürün sadece bu sitede gözüküyor ama ne yapsam bilemedim.
  • ürünlerinin pahalı olup olmaması konusunda detaylı bir yorum yapmak istemiyorum. benim bu konu hakkında genel görüşüm; ürün sahibi hiçbir zaman ederinin üzerinde fiyatlandırma yapmaz, çeşitli nedenlerden(marka kalitesi, marka prestiji,gümrük, kaliteli olması) dolayı ürünlerin fiyatlandırması bize ederinin üzerinde gelebilir. bu konuda da çok kolay bir yol ayrımı var. alabilirsin veya alamazsın. herkesin maddi durumu birbiriyle ne yazık ki aynı değil.

asıl söylemek istediğime gelirsem; giyim ürünleri ciddi anlamda kaliteli ve göze hoş gelen ve bedene oturan bir kalıbı var. diğer ekipmanlar da türkiye standartlarının çok üzerinde kaliteliler.

bunların dışında bu firma her zaman fiyat konusunda eleştirilere maruz kalacaktır. hedeflerine göre bir ürün-fiyat planlamaları vardır elbet. türkiye şartlarında spor yapan genç nesil, ekonomik anlamda yeterli imkanlara sahip değiller. umarım bu gün geçtikçe düzelir.

kendime bir not bırakmam gerekir ise; kapitalist sistemin altında ezilmiş olmandan dolayı utanmalısın. parası olan alır ne demek lan. *
  • "first coffee then deadlift" bardağı ile gönlümü fethetmiştir.