• (bkz: seo)
  • film izle yazıyorum haber siteleri çıkıyor. google’ı da mı yandaş yaptınız sonunda?
  • google'ın 3. dünya ülkelerinden bilgi sakladığı konusunda teoriler var. google'da türkçe olarak zaten düzgün bilgiye ulaşmak samanlıkta iğne aramak gibi. belki de haber sitelerinin ve tüm gazetelerin troll haberleri işine geliyordur.
  • "mng kargo çalışma saatleri" diye aratayım dedim, demez olaydım. lan mng'nin kendi sitesi hariç tüm haber siteleri bir bir sıralandı. mecbur girdim birine, kargoların uçakla taşındığı falan yazan üç paragraftan sonra çalışma saatleri yazıyordu. acayip bir işkence türü valla bu.
  • lanet olası bok bir durumdur. milli piyango sonuçları diyorsun, sayfalarca tık yapıp ancak sonucu görebileceğin sayfalara yönlendiriyor. ulan yollasana bu işin membağı olan sayfaya işte.
  • o kadar reklama rağmen microsoft edge kullanmayan insanda ne bileyim yani :d
  • malesef. basit bir şey arasan bile ardı arkası kesilmiyor artık. her haber sitesinde aynı şey yazıyor ama hiçbiri sizin istediğiniz değil.
  • kesinlikle bişeyler yapılmalı. şu karantina günlerinde sıkılıp ekşide takılmaktansa haber sitelerine spam atarak faydalı bir internet kullanıcısı olabilirsiniz.hatta bir spamlanacaklar listesi hazırlansa çok iyi olur.
  • sizin ve haber sitelerinin görmediği çöplüklerde neler oluyor, buyrun;

(bkz: kendini ust gecitte asarak intihar eden vatandas)
  • bir de haberi sayfa sayfa resimli yapıyorlar.istediğin habere ulaşabilmek için 10-15 tık yapıyorsun sayfayı geri almaya çalışsan 10-15 tık daha yapıyorsun
hesabın var mı? giriş yap