şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tbmm istihbarat komitesi fetö konusunda 4 kez çağırmış gitmemişken tek çağrıyla koşup abd senatosuna cemal kaşıkçı cinayeti hakkında brifing vermesi olayıdır. haber kaynaklarında yer almıştır. üstelik cumhurbaşkanı bu konudan haberi olmadığını kendisinin en son kanada'da olduğunu sandığını iddia etmektedir.

kaynak : https://www.sozcu.com.tr/…-isareti-yaratti-2781632/
  • abd çıkışlı darbenin istihbaratını alamayan adamın abdye rapora koşması
  • keske enisteyi de goturseydi dedirten olay.

(bkz: eniştemden haberi alınca inanamadım)
  • dönünce de uzun adama brifing verir
  • iç politikada, "ülkemizi bölmeye çalışıyor, onlara karşı savaş veriyoruz" denilen abd'ye dışarıda, "ne vereyim canım abime" hürmeti gösterilmesidir. konya mitinginde, "eyy amerika" diyenlerin yurtdışı ziyaretinde, "sayın trump" diye ortalarda dolanması gibi. yeter ki çağırsınlar ümmet hiç durmadan gerekirse koşarak gider.
  • erdoğan'ın haberim yok açıklaması ile daha da sarpa sarmıştır. milli çıkarları koruyan bir mit başkanının nerede olduğunun bilinmemesi gerekir. abd'ye de ulağı ile mesaj göndermesi makbuldür. mit başkanı ayağa gider mi ulan?
  • memlekette darbe oluyor ama aradığınız kişiye ulaşılamıyor versiyon 2, istihbarat başkanı kimseye haber vermeden reiz den habersiz arasıra böyle ufak kaçamaklar yapıyor kerata , uzay eriği yersen
  • dılılılılı
    - buyrun reizim
    + kanada da havalar nası hakulli
    -soğuk kumandanım pardon reizim
    + olm ben sana kaç kez bana kumandanım deme demedimmi lan
    - dediniz reizim şey oldu
    + ne oldu?
    - senato da lindsey graham bu salman puştunu siz şımarttınız babasına 3 gün yas ilanı falan dedi
    + para verin susturun
    - peki kumandan.. pardon reizim
    + ben kamuoyunu oyalarım sen vancouver'da stanley park'ta rakunlara kavun atıyorsun unutma
    -peki reizm..
    dıt dıt dıt
  • erdoğan'ın ''haberim yok'' dediği için kesin haberinin olduğu brifing.