şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hepsi değil sadece o yıl adli tatil listesinde yer alanlar yapar.
  editt: başlık başıma kalmış. halbuki üçüncü ya da dördüncü entry idi benimki. niye kaçtınız benden öncekiler? korktunuz mu?
 • öğretmenlerin yıllık izni olmamasına rağmen yıllık izin dahil 2 ay yaz tatilini diline dolayan götleklerin eleştirmeye götü yemediği durum.

  evet adli tatilden faydalanmayanlar da var. 25 hakim olan yerde 3-4 kişi falan. onlar da hemen arkasından yıllık izni patlatırlar veya daha öncesinden patlatmışlardır.
 • sn. cumhurbaşkanımız ile çay toplamaya giderler.
 • öğretmenler yazın başka kamu işlerinde çalışsın diyen arkadaşı bu başlığa davet etmek lazım.
 • dallas 8. sulh ceza hakimliği'nin meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 30.02.2018 tarih ve 2018/1500 j.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilebilir.

  hak ediyorlarsa helal olsun diyeceğim tatildir. nasıl bir kıskançlıktır bu anlamadım gitti.
 • adli tatil hakkında yazmayip sadece milli eğitim tatilini diline dolamak...

  bunun tek açıklaması var, bu tarz öğretmene hakaret edici şekilde açılan başlıklar veya yazılan entrylerin, okulda başarılı olamayan geri zekalı ergenlerin marifeti olmasi...

  salak salak insanları zorunlu eğitim yüzünden okulda tutmaya çalışan sistem, bu çocukların erken yaşta sanayide çırak olarak işe başlamasına da engel oluyor. ara eleman lazım ülkeye aslinda. bu çocuklar niye zorla okula zincirleniyor ki? ana babaları eti senin kemiği benim desin, versin bir ustanın yanına, karın tokluğuna çalışsınlar 12 yaşından itibaren...
  herkesin okutulmaya çalışılması, gereksiz bir iş gücü kaybı. oysa eski zamanlarda olduğu gibi 21. yüzyılda da, eğitim sadece ayrıcalıklı, zengin, elit, asil zümreye verilen bir imtiyaz olmalıydı. senin götü boklu picin anca ırgat olmalı, amele olmalıydı. köylü, köylü olarak kalmali, eğitim imkanı bulup yurt dışına gidip, alanında saygın bilim adamı olup nobel ödülü almak gibi bir şans bulamamaliydi.

  vatandaşlar, okutmayin çocuklarınızı, kapansın okullar, öğretmen denen insanlara da ihtiyaç kalmasın böylelikle.

  adli tatil ise beni ilgilendirmez yani avukat değilim, suçlu da değilim o yüzden bu müessese ile muhatap olmuyorum. benim ilgimin ya da haberimin olmadığı sey bana göre yok hükmündedir. ama ergen kardeşim bütün gün despot öğretmenlerin altında inim inim inliyor. o yüzden onun hakkıdır öğretmene sövmek.
 • bir avukat olarak hakimlerin ve savcıların iş yükünü gördüğümde az bile tatil yaptıkları kanaatindeyim.
 • hayatınızda hiç hakim ya da savcı tanıdınız mı da eleştiriyorsunuz. bir çok meslekten daha çok çalışıyorlar. hatta tabiri caizse köpek gibi çalışıyorlar. bence yaptıkları tatil de aldıkları para da az.
 • hakim ve savcılar, eleştiri ve yorumlara öğretmenler gibi küfürle, hakaretle karşılık verirler mi bu başlıkta belli olur.