• ya abi sen bu ekşideki ergenlere ne bakıyorsun. yazma buraya, hit kazandırma şu boktan siteye. hakaret eden varsa avukatın vardır senin söyle o ilgilensin.
  • kendisini takip etmiyorum açıkçası, bugüne kadar sadece bir defa bir ürün araştırır iken araştırdığım ürünü incelediği videosuna denk geldim.

onda da açıkçası ürün ile ilgili pek işe yarar bilgi alabildiğimi söyleyemem kendisinden.
    sonrasında bir kaç videosuna daha baktığımda da aynı şekilde videolar çektiğini gördüm. kendi çapında az buçuk bir bilgim ile bana hitap etmeyen bir yayıncı. sevenleri vardır, yoktur ama bana ve tahminimce teknoloji bilgisi az biraz olan kişilere hitap etmiyordur.
  • kendisini severim, severek takip ederim. videolarını genelde samimi bulurum ama shiftdelete.net youtube kanalında tcl 10l kutu acılımı videosu cok itici bir video olmuş. videoda markayı gömmüş cok lakayıt bir konuşma içerisinde olmuş.

aynı eleştirileri ya da benzer konuşma tarzını apple, samsung ya da huawei markaları icin video cektiğiniz zamanda bekliyorum.

ilgili video.

edit: hakkı abi özelden gerekli acıklamayı yaptı, teşekkür ediyorum kendisine tekrardan.
  • yukarıdaki arkadaşı (#107818532) ofise davet eden kalender gönül.

ciddiyim.

tasarım, performans, batarya, yazılım, taşınabilirlik, ekran, vs anlatım. macbook pro ile kıyaslayanlara da yanıt verdim.

95 bin kişi izlemiş bugün itibarı ile. 3,7 bin kişi beğeni tuşuna basmış.

video bu.

çekimiydi, montajıydı, yayınlamasıydı günlerimi verdim.

bunu bırakın, şunu izleyin dediğiniz adamların biri dönüp bakmadı bu cihaza.

haftalardır beklediğin videoyu yayınladıktan 1 hafta sonra mı bunu yazmak geldi aklına?

ne beklentin vardı bilmiyorum ama gelecek sorularına da hazırım.

ortam düzeldiğinde gel ofise, sen sor ben anlatayım bunun da videosunu yayınlayalım.

görünmek istemezsen, anonim kalmak istersen kafanı buzlarız vs sen nasıl istersen.

edit: konuyla ilgili mesajım #107832991

edit 2: yapılan linç, ne işe yaradı? buraya yazdım #107845659

edit 3: gelen tekrarlı sorulara yanıt veren bir canlı yayın yaptım. link ve açıklama için #107876869
  • avamlık, görgüsüzlük yetmiyormuş gibi, terbiyesizlikte de emin adımlarla ilerliyor kendisi. kese kağıdını sen kendine geçir hakkı efendi. en ufak eleştiri karşısında kaliteni belli ediyorsun. bir kere bizi şaşırt be adam.

edit: bu terbiyesizliğin ile gerçek yüzün tekrar ortaya çıkmış oldu.

sonradan yediği kese kağıdı
  • ekşi sözlükteki anonimliği, serbestliği, toplum yargılarından sıyrılarak özgürlüğü yakalama gayesini anlamayan, anlayamayan, her fırsatta anonimlik üzerinden vurmaya kalkan, muhatabını kese kağıdı geçiririz gibi kendince alaya alan, sözlük mantığını anlama zorluğu yaşayan, gereksiz kişi.

biri bu adamın ve bunun gibilerin herkesin ulaşabildiği bir iki teknik bilgiyi saymaktan, aynı cümleleri her videoda tekrarlamaktan, her cihaza ezbere yorum yapmaktan başka ne yaptığını söyleyebilir mi? bunların itici tavırlarla telefonun, bilgisayarın sağını solunu çevirip iki fotoğraf çekip, kulaklığı beğenmedim, sarj cihazı büyükmüş, bilmem neresinin rengi kötü olmuş, hızı çok iyi, yarım saat oyun oynadım ısınmadı vb. herhangi bir insanın kurabileceği cümlelerden başka performans, batarya, yazılım, taşınabilirlik, ekran vs. konularda hangi bilgileri paylaştıklarını, bu konularda hangi yetkinlikleri var da neyi aktardıklarını biri bize anlatabilir mi? yarattığı katma değer ne ki çekime, montaja günlerimi verdim, 3.7 k beğeni geldi demek ki önemli bi iş yapmışım demek ki değerli biriyim triplerine girebiliyorlar anlayabilen var mı?

imgur açamayanlar için hakkı'nın editsiz entrysi: görsel
  • ''haftalardır beklediğin videoyu yayınladıktan 1 hafta sonra mı bunu yazmak geldi aklına?''
    yahu bende aylardır mubi de françois truffaut yayınlansın diye bekliyorum, 1 hafta oldu yayınlandılar ama daha izleyemedim.
    bir kese kağıdı da ben alabilir miyim?

tanım; (ekşi'de) ''artık daha fazla saçmalayamaz'' derken kendini aşan youtube içerik üreticisi.
    bir diğeri için (bkz: cüneyt özdemir)

kesin arkadaş falandırlar da.

edit: aha kendisini savunma görevide sözlüğün en büyük trollerinden birine kaldı.. (#107828325)
  • sözlük jargonuna hakimiyeti göz doldurmaya başlayan yazar. e eksicilerle aynı dilden konuşunca terbiyesiz diye yaftalanması pek normal. senelerdir sosyal medyayi temsilen eksisozluk yazarları ana akım medyaya laf sokardi da televizyon ünlüleri çıldırır idi. şimdi bu ve benzer durumlar ile tam tersini görüyoruz. pek eğlenceli.
  • para kazanmak için yaptığı işe "günlerini vermek" demagojisi de biraz ne bileyim..
  • hayır yani adama yöneltilen eleştiriye bakar mısın?

"biz rumuz arkasından asıp kesiyoruz, anonimlik arkasından klavye delikanlılığı yapıyoruz. sen nasıl olur da kendi adınla açtığından hesaptan açık seçik, merdi merdine cevap yazıyorsun?"

hani vardır ya, memuriyette pervasızca rüşvet alan çoğunluk, rüşvet almayan helal yolu seçen memuru suçlu gibi bir hale sokmak ister. bunlarınki de o hesap olmuş.

cüneyt özdemir de kendisine küfreden ekşici dürzülere kendi adına açılan hesaptan cevap verince aynı aptal tepkiyi vermişlerdi.

video nasıldı bilmiyorum ama sizin süzme mal olduğunuz aşikar.

rumuz arkasından itibar suikastçiliği oynamaya çalışan ergen sürüsü sizi!
hesabın var mı? giriş yap