• helal, organik ve vegan şampuan ürettiğini iddia eden firma.
    instagram’da mühendisinoğlu tarafından keşfettim. kendisi her gün düzenli olarak bu firmayla ilgili olumlu mesajları paylaşıyor. dayanamadım bir bakayım dedim. firmanın instagram hesabına bakınca yorumlar hep müthişsin harikasın bebeğim şeklinde. gel gör ki google’da aratınca olumsuz yorumlar da var. bu kabul edilebilir bir şey. her üründe %100 memnuniyet bulmak zor, kaldı ki herkesin saç tipi farklıyken 2 ürünle bunu başarmak da zor, bazılarının memnuniyetsizliğini de anlayabiliyorum.

ancak;

instagramda memnun olmadığını belirten, saçında yaşadığı olumsuzlukları yazan kişilerin yorumlarını silip, bu kişilere yorumu engellemek nedir? bunu anlayamadım. eleştiri kabul etmemek, her kullanan bayılıyor algısı yaratmak bana etik gelmedi. ürün “halal” ancak bu tutumunuz bana “haram” geldi.

peşinen edit: ürünü almadım, kullanmadım. sadece fikrimi paylaşıyorum.
  • ben kullandım dökülmeme zerre kadar etkisi olmadı. ha içeriği temiz ve saçları dolgun gösteriyor o yüzden kullanılabilir. ama ınstegram sayfasında hep olumlu yorumlar görülmesi gerçekten etik değil.
  • mühendisinoğlundan duyan birinden duyduğum marka.
    girdim baktım sitesine neymiş ne değilmiş diye.
    baya kolpa duruyor sitesi, o yüzden kaçarak uzaklaştım.
  • denizli üretimi kekik kokulu vegan şampuan markası.
  • son gunlerde asiri derecede artan sac dokulmesi sonucu almis oldugum sampuan.

sitesindeki yorumlara bir heves aldanip aldim. ki normalde boyle hemen inanmam ama o an inanasim gelmisse demek. bircogu ilk denemeden itibaren cok fark oldugunu yazmisti. aslinda cok sacma ama inanasim geldi o an. bende oyle bir etki olmadi henuz, bir haftadir kullaniyorum. kopurmedigi icin gercekten bitkisel-organik olduguna inaniyorum. benim sacim dogal renginde oldugundan islem gormemis yagli saclar icin olanini aldim. zaten ikili set olarak geliyor, sirasiyla her birini kullaniyorsun. saclarim dogal renk oldugundan zaten saglikli ve parlakti. o konuda bir degisim gozlemlemedim ancak sac dokulmelerime olan etkisini de ancak bir ay sonra gorebilirim diye dusunuyorum. eger memnun kalmazsam onceden kullanip da cok faydasini gordugum capicadeye donus yapacagim zaten. dogum sonrasi kullanip asiri memnun kalmistim.
    edit: hic ise yaramadi bende. dokulmeyi durdurmasini gectim, asla temizlemiyor. full yagli geziyorsunuz. ayrica instagramdaki kotu yorumlari da aninda siliyorlar.
  • yakın arkadaşımlarımdan biri gebelik döneminde fazlaca saçı döküldüğünden bu markanın şampuanını kullanıp memnun kalmıştı, onun referansı ile zayıf ve dökülen saçlarımı toparlamak için ben de kullanmaya başladım. etkisini görebilirsem ne ala, göremezsem de boşa para vermişim der geçerim, bakalım..
  • gebeliğimin son zamanlarındayım, yorumlar aliyyül ala olduğundan dökülmeye başlamadan tedarik etmeyi düşünüyorum. burada tarafsız yorum bulurum düşüncesiyle geldim fakat nafile. ben dener yazarım artık. amazon’da da satılıyor ordan almayı düşünüyorum.

tanım: vegan içerikli, hayvanlarda denenmemiş olduğunu ve özellikle kadınlarda gebelik sonrası dökülmeyi engellediğini iddia eden organik şampuan markası.

bebiş 2.5 aylıkken edit: saçlarımda henüz olağandışı bir dökülme olmadı, şampuandan mı bilemem

bebiş 4 aylık editi: dökülüyor efenim tutamıyoruz :(
  • gebelik sonrası saç dökülmesine iyi gelmesini umarak, bir gece vakti instagramda karşıma çıkmasıyla çok düşünmeden aldım. kullandıktan sonra, bir daha asla gece alışverişi yapmamaya karar verdim. gece alışverişleri, hatta geceleri alınan pek çok şey, buna kararlar da dahil faydasızdır.

araştırmadan yapmış olduğum alışverişin cezasını çekiyorum. bir aydır kullanıyorum. dökülmeyi azaltmıyor. ayrıca saçlarımı kazık gibi yapmasını geçtim, temizlemiyor bile.
  • vegan içerikli olduğu için araştırmalarım sonucu denediğim şampuan markası.
    markayla ilgili deneyimlerim şöyle;2li setlerini aldım saçlarımı sertleştirdi beklediğim gibi bi sonuç alamayınca markayla iletişime geçtim,durumu anlattım temsilciyle görüşme sonucu öğrendimki yanlış seti almışım benim saçlar boyalı o yüzden 3lü seti almam gerekiyomuş.
    sonuç olarak; 3lü seti aldım diğer aldığım şampuanla aradaki farkı da gördüm ve memnun da kaldım müşteri hizmetleri çok ilgili iletişim çözümleri baya hoşuma gitti altı boş cümlelerle baştan savma cevaplar almadım doğru yönlendirmeyle sorunumu çözmüş oldum o yüzden marka beni kazandı.vegan,organik içerikli şampuan arayanlara tavsiyedir.
  • 8 gün önce verdiğim siparişi bugün tenezzül edip kargoya veren firma.
hesabın var mı? giriş yap