• sabırsızlıkla beklenendir. evde halıyı yememek için kendini tutan yüz binler vardır.
  • korner çizgisinin kaleye üç adım uzaklıkta olanları, kendi ceza sahandan karşı kaleye gol atılabilenleri, zeminine ucuz siyah kauçuk serpilenleri ve hava toplarının üst ağlara takıldığı b segmenti araba kadar boyutakilerinin sonsuza kadar açılmamasını dilediğim sorunsal.
  • o değilde bizim bir arkadaş vardı. halisaha dan halı sahaya ayak tırnaklarını keserdi acaba o ne yaptı bir düzene oturttu mu

dip not: 2 hafta da bir maç yapardık
  • ne zaman açılır bilmiyorum ama açıldıktan sonra ilk bir ay içinde sakatlanmalar çok olur.
  • sabırla beklenendir. artık bıçak kemiğe dayandı. evden kaçıp, çoluk çocuktan kurtulup gittiğimiz bir yer vardı ve o da elimizden alındı. ülkede milyonlarca futbol sevdalısı var. sahalara döneceğimiz günleri bekliyoruz...
  • bir tane zevkimiz vardı. onu da korona bahanesiyle elimizden aldılar. buradan iktidara sesleniyorum. bu ülkede en az 5.000.000 futbolsever ivedilikle halı sahaların açılmasını bekliyor. bu yaklaşık %15 oya gelmektedir. konuyu ciddi olarak gündeme alma zamanlarının geldiğini düşünüyorum...

en kısa sürede halı sahalarda görüşmek üzere!

bol gollü maçlarınız olsun ümidiyle...
  • abi ne zaman açılacak bu halı sahalar ben bittim tükendim artık. sol ayağım parkinson hastası dedem gibi titriyor iki haftadır. yoldaki insanlara aniden vücut çalımı falan atmaya başladım. mahalledeki halı sahanın dışından içeriyi izliyorum manyak gibi, hayali maçlar oynatıyorum kafamda. maçın bitmesiyle bi sigara yakıyorum hemen. ben sigaramı yaktığım an karton bardakta çay beliriyor birden elimde. ve sonra “beyler ayağınıza sağlık” diyorum gururlu bir şekilde, beyler ayağınıza sağlık..
  • liglerde futbol maçları oynanırken halı sahaların kapalı olması saçmalıktır. altı üstü 1 saat top oynayıp gidicez.
  • açacaklarsa bir an evvel açsınlar. çünkü halısaha gibi açık havada yapılan sporu engelleyip de kapalı spor salonlarına izin vermek kadar saçma bir iş yok. ya ikisine de izin ver, ya da ikisini de kısıtla.
  • 11-12 aboneliğimi özledim ya yeter artık bitsin bu çile
hesabın var mı? giriş yap