• rahmetlinin anısına ve kendi hayrıma, aralarından okumadıklarımı sırasıyla okuyacağım kitap listesi.
    belki okuduklarımı da tekrar okurum.
  • deli muhabbet edermişiz meslektaş abimle. öğretmenler odasında dedikodudan, yaprak sarmanın inceliklerinden, sikik tv programlarından başka bir şey de konuşulurmuş.
    içim yandı ne diyeyim, allah rahmet eylesin. on numara liste.
  • aynı kitapları okuduğumuzu görerek tebessüm etmemi sağlayan listedir.
    bizdendir can. kitaplardan bilgi dilenmiştir, dilenci dir. gericiliğe, cahilliğe, sömürüye direnmiş dogmaları reddetmiş bir anarşisttir. ruhu şad olsun.
  • gördükten sonra gözyaşlarımı tutamadığım liste. güzel bir insanı daha kaybettiğimizi gösteren liste. insanı yaralayan liste.
  • kitap listesi, goodreads'te okuduğum kitap listeme o kadar çok benziyor ki.. hüzünleniverdim bir anda. allah gani gani rahmet eylesin.
  • benim gözümde, herkesiñ kitap bağışı yaparak kuracağı "halil serkan öz" adıyla onurlandırılacak bir kütüphaneniñ ilk alınacak kitaplarınıñ olduğu listedir.
  • bir çoğunu okuduğum enfes liste.
    okuyamadığım kitapları ilk fırsatta almama vesile olan liste.
    insana okuduktan sonra çokça düşündüren, sorgulatan liste.
    insana değer katacak ve daha da bilinçli olmasını sağlayacak liste.

ölüm listesi değil. sadece kitap listesidir.
  • listedeki gogol'un ölü canlar'ından gelsin:
    - vali mi dediniz
    - evet
    - bildiğim haydutların en büyüğüdür!
  • bana epeydir az kitap okuduğumu hatırlatmış liste. aralarından sadece dokuzunu okumuşum.
    lisede böylesi bir vizyona sahip öğretmen bulmak herkese nasip olmaz. saçma sapan bir insan yüzünden böylesi bir ölümle yitip gitmesi çok yazık.
  • keşke bir yayınevi bu 60 kitaplık listeyi "halil serkan öz" serisi olarak bassa, memleketindeki ufak bir kütüphaneyi bu kitaplarla donatsa ve hocanın anısı bari bu şekilde yaşasa...

tanım: rahmetli hocamızın kültürel olarak harika bir doyuruculuk sağlayan kitap listesi.
hesabın var mı? giriş yap