• yandaş ve satılmış medyaya habercilik nasıl yapılır öğreten bir youtube kanalı. muhabir gonca hanım ile birlikte sokağa çıkarak; halkın, esnafın ve pazarcının gerçek halini gözler önüne seren güzel kanal.

edit: youtube link
  • yakında, ülkemiz için hayati önemde kurum olan rtük'ün sansürünün tadına bakacağını düşündüğüm kanal.
  • bünyeye ilaç gibi gelen youtube haber kanalı.
  • hic kulagi tersten göstermeye calismayan, eveleyip gevelemeyen, dürüst, halkci, gercek bir haber kanali.
    sabah bes'te hal'den sizlere domatesin taban fiyatini gösterebilirler.
    ıyi ki varlar ve umarim daha da basarili olurlar.
    bu ülkenin hala aslan gibi gencleri oldugunu bize hatirlatan bir youtube kanali.
  • sayelerinde halkımızın ne derece cahil olduğunu görüyorum. korkunç ve inanılmaz boyutlarda.
  • güncel haberlerle ilgili halkın yorumlarını çatır çatır gösteren kanal. gerçekten başarılı habercilik yapıyorlar bana göre. en kısa sürede büyüyüp farklı illerde de kadroları oluşmalı.
  • bence youtube turkiye'nin en basarili 3-4 kanalindan biri.
    hem yaptiklari roportajlarda, hem de diger videolarinda hem sorulari, hem de bilgileri, gereksiz detaylardan arindirarak cok net sekilde soruyor ve izleyiciye ulastiroylar.kisa, oz ve net.
    ayrica son cikan videolari gercekten insani uzuyor.

https://youtu.be/dbibymalpks
  • apex tv'nin çektiği gelecekten gelen adamlara ithafen 2123'ten gelen türk isimli komik bir parodi yapmış youtube kanalıdır.

--- spoiler ---

mesela benim ninemin ismi pelinsu, ilk pelinsulardan.

beni seçerseniz 2123'te süper güç olacağız dedi.

1 dolar 1 lira oldu mu, bu çok merak edilen bir soru?
    liradan 12 sıfır attık 1 lira 1 dolar oldu, çok basit yani.

suriye'de suriyeli kalmadı. dünyada en az suriyeli suriye'de olduğu için bizimkiler de suriye'ye gitti.

kendi arabamızı yapabildik mi?
    tam yapıyorduk ki otomobile ihtiyaç kalmadı.

medyayı penguenler ele geçirdi.

bize 2123'ten ne getirdiniz?
    bordan yapılmış borcam

--- spoiler ---
  • yeni parodi videolarını begenmedim, cok klise ve banal espriler vardı.
    umarım roportajlara devam ederler, turkiye'de en iyi roportaj yapan kanal bence.
  • stüdyosu ve onlarca çalışanı olan haber bültenlerini kıskandıracak düzeyde işler yapan youtube kanalı.

zamanında söylendiği gibi
hesabın var mı? giriş yap